Як відрізнити масло Мотюль оригінал від підробки

Читайте інформацію про відмінності між підробкою масла Motul і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Привіт, друзі! Не секрет, що широкий перелік продукції підробляють. Це стосується і моторних масел, необхідних для обслуговування двигунів, а також їх правильної і тривалої роботи. Але чим продукт відоміший, тим активніше намагаються копіювати. Сьогодні будемо розбиратися з тим, як зрозуміти, що моторні масла Motul підробка.

Пам’ятаєте ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

Бренд існує понад 100 років. Весь цей час компанія пропонує на ринках усього світу не тільки моторні масла, але також і інші види мастильних матеріалів.

Широка поширеність, попит і впізнаваність бренду призвела до того, що підробка також розлетілася по всьому світу. Тепер знайти оригінальне масло фірми Motul — це обов’язок будь-якого водія, який цінує і береже власний автомобіль.

Будемо вивчати основне питання, пов’язане з маслом Motul — як відрізнити підробку.

Ознаки підробок та оригіналу

Існує кілька способів того, як відрізнити масло Мотюль оригінал від підробки.

Є такі моменти, на які потрібно звертати особливу увагу.

на Жаль, але товар навчилися копіювати досить якісно. Ні, тут мова не йде про те, що всередині каністра приховує високоякісну, але фейковую мастило. Тоді подібним підпільним виробникам було б вигідніше організувати власне відкрите провадження. Створити новий бренд, укласти контракти.

Але з фальсифікатом все інакше. Підробка — це імітація тари. Тобто копіюється каністра, на неї клеїться схожа наклейка, як в оригіналу. Трохи знижується ціна, і контрафактний товар продається через різні магазини, а також онлайн під виглядом оригіналу.

Важко передбачити, наскільки моторний відсік постраждає, якщо залити в двигун те, що ховається під фейковими наклейками та каністрами. Але точно це не піде на користь двигуну.

Плануючи покупку Мотюль, як відрізнити оригінал від підробки кожен просто зобов’язаний знати.

Зробити це можна з допомогою:

 • каністри;
 • кришки;
 • коду партії і виробництва;
 • етикетки;
 • кольору мастила;
 • магазину і продавця;
 • сертифікатів.

Тепер стоїть окремо, а також більш детально вивчити всі нюанси.

Це дасть можливість відповісти на ключові питання, пов’язані з Motul — як відрізнити оригінал від підробки.

Каністра

Не поспішайте розкривати тару, а також перевіряти, що там всередині.

Визначити фейк за зовнішніми ознаками реально. А це можна зробити в магазині, не здійснюючи сумнівну покупку.

На оригінальних ручках від моторних масел Мотюль є вигравійована, тобто видавлений напис у вигляді назви бренду. При цьому пластик завжди повинен бути щільним, а також рівним. Переконайтеся, що шкала разом з мітками, які вказують на рівень мастила в тарі, теж рівні.

підробок шкала йде з викривленнями. Плюс масло через мірну шкалу ледве проглядається.

Це пов’язано з тим, що контрафактна каністра збирається на старому, або простому обладнанні. Такі верстати не в змозі повторити роботу сучасних агрегатів, які виконують збірку тари для Motul. Так і в якості сировини велика різниця.

А якщо цікавитеся не тільки Motul, то можете почитати про ознаки підробки таких моторних масел:

 • Elf;
 • Castrol;
 • Total Quartz;
 • Liqui Moly;
 • Shell Helix та ін

Все є на сайті. Переходьте, читайте і отримуйте нову, корисну інформацію.

Кришка

Зрозуміти, що Мотюль підробка, можна і за фірмовою кришці.

В оригінальних каністрах кришка ніколи не буде викручуватись. Якщо ж відбувається зворотний ефект, то тут намагаються реалізовувати контрафактну продукцію.

Перш ніж купувати ємність з моторним нібито фірмовим маслом Мотюль, спробуйте з невеликим зусиллям потягнути кришку вгору. Якщо при такому впливі кришка злетить, то раніше тара вже відкривали. А це ознака того, що вміст злили, а всередину залили сурогат.

Ряд клієнтів, які зіткнулися з підробками, заявляли, що при спробі розкрити каністру, вони, як і належить за інструкцією, тягнули за ковпачок. Але замість правильного відривання ковпачка, вся кришка повністю злітала з горловини каністри. Так бути не повинно. Це явна ознака підробки.

Коди і дати

Далі про масло Мотюль і як відрізнити підробку. Це код партії, а також дата, коли було вироблено масло.

На кожній каністрі оригінального олії з допомогою лазерного друку наноситься відповідна інформація. Причому дата і код можуть перебувати на тильній стороні каністри, а також внизу по центру на лицьовій частині ємності.

Візьміть вологу серветку, і спробуйте потерти напис. На підробках використовується звичайна фарба. При проведенні вологою ганчіркою або серветкою код стирається, змивається. Оригінал може подряпатися. Але змитися немає.

Завжди дивіться на те, коли виготовили каністру. Відповідна інформація штампується на дні ємності.

Порівняйте дати виробництва тари, а також дату, коли розлили масло в каністру. Різниця між ними не може становити більше 8 місяців.

Цілком логічно, що дата розливу не може бути раніше, ніж дата виготовлення тари. Тоді вийде, що масло розлили в ще не створену каністру.

Але і велика різниця в датах теж погана ознака. Приміром, каністру зробили в 2018 році. А розлили масла в 2020 році. Тоді виходить, що у шахраїв була стара використана каністра. У неї залили незрозумілу суміш, запечатали, після чого штампом завдали свіжу дату, і виставили на продаж.

Етикетка

Якщо бути точніше, то це 2 етикетки.

Це ще один спосіб, як відрізнити масло Мотюль від підробки. Потрібно уважно вивчити етикетки.

Обидві етикетки наносяться ідеально рівно. На офіційному виробництві це робиться з допомогою автоматизованих комплексів. У підпільній фабриці зазвичай приклеюють вручну. Звідси криве нанесення, а також сліди клею.

Задня наклейка завжди представлена у вигляді брошури. Тобто вона розкривається, ніби книжка. Переконайтеся в тому, що передбачено опис російською мовою. Це означає, що масло має офіційне походження, а також сертифіковано для продажу на території РФ.

Колір і запах

Можливо не всі автомобілісти помічали, але Motul пропонує масла різного кольору, а також з характерними відмітними запахами.

Популярна мастило для мотоциклів Motul 7100 має червоний відтінок. При цьому запах нагадує плоди яблук або груш.

Ще є масло 710 2Т. Тут колір вже зелений, а також присутня солодкий аромат. Автомобільне масло для автоматичних коробок передач Multi ATF також червоне.

Підробити таку особливість дуже складно.

Але також важливо розуміти, що моторні масла в основному однакового кольору, без будь-яких фруктових запахів.

Продавець, сертифікат магазин

Звертаючись в точку продажу моторного масла, завжди перевіряйте наявність у продавця відповідних сертифікатів. Його видає офіційний представник бренду Motul в Росії.

Перевірте, чи є на сертифікаті мокра печатка. Хоча в тій же Україні сертифікат йде без печатки. Тобто потенційно подібну папірець може роздрукувати будь-власник принтера.

Але все ж наявність сертифіката — це одна зі складових безпечної операції з купівлі у цьому магазині моторного масла.

Ще рекомендується звертатися в магазини, де представлений широкий вибір продукції фірми Motul. Якщо на полицях стоїть буквально пара видів мастила, то тут покупку краще не робити. Будь-якого магазину, який не є спеціалізованим продавцем моторних масел і продукції для автомобілів, довіряти не варто.

Також один цікавий момент. Крім полиць з каністрами Motul, подивіться, що є в магазині. Доброю ознакою є наявність коробок від Motul, фірмових бочок. Подивіться, чи можна тут знайти брендовий календар, брошури, фірмові пакети Мотюль і так далі. У магазинах, де реалізують підробки, подібні аксесуари та сувеніри продавати точно не будуть.

Підводимо підсумки

Motul є мастилом високого рівня. Але попит на продукцію, а також не найвищий рівень захисту від копіювання призвів до широкому розповсюдженню підробок.

Зрозуміло, що в компанії стурбовані ситуацією, і намагаються регулярно оновлювати захист, давати споживачам рекомендації, а також тримати в курсі справ.

Але все ж краще покладатися повністю на себе. Вивчайте інформацію, перевіряйте товар перед покупкою, вимагайте показати документи. Це законне право будь-якого споживача.

Пам’ятаєте ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

Не бійтеся задавати додаткові питання. Краще витратити більше часу на вибір, а також пошук оригінального масла Motul, ніж зіткнутися з наслідками застосування контрафактної, сурогатної продукції.

Часто користуєтеся засобами Motul? Хто використовує це масло для двигуна автомобіля? Наскільки воно якісне і ефективне? Доводилося стикатися з підробками? Як виявили факт обману?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому поки все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, залишайте коментарі, задавайте питання і розповідайте про проект друзям!