Як відрізнити оригінал масла Лукойл Люкс від підробки

Відмінності між підробкою масла Лукойл Люкс і оригіналом. Без досвіду експертної оцінки визначити справжність читайте в наочній статті. Якою буває фальсифікат

Привіт всім! Моторні масла відіграють велику роль у стабільній, надійній, а також безпечної роботи двигуна на автомобілях та іншій техніці. Замість оригіналу може потрапляти фальшивка. У цьому випадку важливо розуміти, як відрізнити підробку Лукойл Люкс.

Компанія Лукойл серйозно взялася за боротьбу з недобросовісними виробниками. З’явилися нові технологічні рішення для захисту своєї продукції від копіювання.

Але багато що залежить від покупця. Лукойл не може прикрити всі підпільні виробництва. Зате має можливість показати автомобілістам, як виглядає справжня каністра. Де знаходиться оригінальне масло Лукойл, а також наочно продемонструвати фальшиву продукцію.

Що потрібно знати про Лукойл Люкс

Зараз вдаватися в подробиці хімічного складу цього масла не буду. Акцент потрібно зробити на його особливості в плані підробок.

Лукойл Люкс не відноситься до числа преміальних масел. Це щось середнє. Навіть швидше бюджетне.

Коли вдарила криза, багато автомобілістів перейшли на Лукойл Люкс. Воно недороге. Зате якісне, а також добре виконує свої функції.

До збільшення попиту на Люкс цей вид масла особливою популярністю серед шахраїв не користувався. Підробок було небагато. Але потім ситуація змінилася.

Тепер Люкс підробляють так само часто, як і Лукойл Генезис.

Якщо ви не знаєте, як відрізнити Лукойл Люкс від підробки, то я постараюся вам допомогти. Для початку почитайте матеріал про підробки масел Лукойл. Там наведено основні відмінні особливості.

Далі окремо розповім про Люкс.

Ідентифікувати підробку можна по:

  • крышке;
  • таре;
  • этикеткам;
  • вставке;
  • бирці та ін

Тепер про кожен пункт окремо.