Як відрізнити справжню підпис в ПТС від підробки

Актуальна інструкція з визначення оригіналу підпису в ПТС. Поради та рекомендації з наочними фото документа. Які недоліки має підроблений

Підроблений підпис

Визначити підроблену підпис можна і не будучи експертом у цій області.

Досить порівняти попередні записи, подивитися на підпис людини в різних документах. Якщо вони відверто різні, то можна зробити сміливий висновок про те, що вас обманюють.

Найчастіше за підробленим ПТС машину показують і продають нібито знайомі, родичі, офіційні представники власника. Але якщо маєте намір придбати машину, власник повинен обов’язково бути присутнім. Показати документи. Це привід черговий раз порівняти підписи.

Що робити при виявленні підробленого ПТС

Якщо ви просто доглядали автомобіль, але запідозрили продавця у підробленому паспорті на машину, відмовтеся від угоди. Це саме вірне рішення.

Куди складніше у ситуаціях, коли машина вже була куплена. І тільки після цього виявилося, що документ не є оригінальним.

Не поспішайте, а також обміркуйте ситуацію. Від цього багато в чому залежить, якої шкоди в результаті понесете.

Законним та простим способом, але найбільш витратним є звернення в ГИБДД. Ви повідомляєте, що купили авто за підробленим ПТС. У результаті машину і документи забирають. Є невеликі шанси, що винного знайдуть, і гроші повернуть. Але це не точно.

Також деякі пробують ставити машину за фальшивим паспортом. Багато відділення ГИБДД вкрай поверхово займаються перевіркою документів. Тому навіть при наявності фальсифікату може вийти поставити авто на облік. Проблема лише в тому, що продати потім буде складно. Та й вас можуть звинуватити в навмисному обмані. А це серйозна стаття.