Як відрізнити справжню підпис в ПТС від підробки

Актуальна інструкція з визначення оригіналу підпису в ПТС. Поради та рекомендації з наочними фото документа. Які недоліки має підроблений

Привіт! Кожен водій повинен мати не тільки водія, але і необхідні документи на машину. Серед них окремої уваги заслуговує ПТС. Тобто паспорт транспортного засобу. Проблема лише в тому, що цей документ часто підробляють, а також вносять незаконні дані, підписи. Саме підпис має велике значення в цьому питанні. Тому слід дізнатися про те, як відрізнити справжню підпис в ПТС від підробки.

Окремо розглянемо питання фальсифікації самого документа, а також відповідальність за подібні маніпуляції з офіційними паперами.

Відповідні записи в ПТС вносяться при покупці автомобіля, а також при постановці його на облік в ГИБДД.

Треба зрозуміти, для яких цілей підробляють підписи і сам ПТС, як розпізнати обман, і до яких наслідків слід бути готовим.

Навіщо підробляють документ

Не всі до кінця розуміють, яку користь шахраям може принести підробка ПТС.

насправді причин підробити ПТС або підпис в ньому досить багато. Не обов’язково потрібен грамотний юрист, щоб допомогти розібратися в цьому питанні.

Іноді без підробленої підпису машину просто неможливо поставити на облік. Але це абсолютно не виправдовує людини. Здійснивши фактично злочин, його чекати стаття, а також відповідна відповідальність.

Якщо говорити про те, для чого потрібна фальсифікація документа і підробка підпису в ПТС, то до числа основних причин можна віднести наступне:

  • Машина в угоні, і її потрібно продати або поставити в ГИБДД на облік;
  • Стандартним шляхом оформити автомобіль неможливо, використовуючи наявні оригінали документів. В основному це актуально для машин, завезених з інших країн;
  • Автомобіль утилізували, але ПТС з різних причин відновити не виходить офіційно.

насправді причин придбати підроблений ПТС набагато більше.

З підробкою цього документа пов’язані основні ризики купівлі потриманих автомобілів. Перевіряти доводиться не тільки сам транспортний засіб, але і папери на нього. Якщо не уточнити деякі моменти, цілком можна купити машину-клону, викрадений, а також кримінальний автомобіль.

Якщо це виявиться підробка ПТС на автомобіль, то машину просто можуть вилучити. Заберуть також і документи. У підсумку залишитеся без авто, паперів і без грошей.

Підробка документа загрожує серйозною відповідальністю.

У деяких випадках розпізнати обман вдається досить легко і швидко. Але існують умілі шахраї, якісні фальшивки, а також просто неуважні покупці.