Як відрізнити справжній атестат від підробки

Чим різняться підробки атестата та оригінали? Як правильно відрізнити фальшивку? Способи перевірки. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями.

Привіт! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжній атестат від підробки.

Фактично атестат — це додаток до диплома. Це важливий документ, який зазвичай вимагають при прийомі на роботу. Шкільний атестат входить в пакет супровідних паперів при вступі. Так що він має велике значення.

Так як офіційний документ, то й облік її ведеться досить суворо. Так, це не диплом, але все ж. До нього слід пред’являти підвищені вимоги, якщо вам потрібен хороший і кваліфікований працівник.

на Жаль, багато людей, щоб отримати певні переваги, влаштуватися на роботу, а також несправедливо зайняти чуже місце, часто підробляють атестати. Причини різні. У кого-то його взагалі немає. В інших документ містить не найкращі відомості про успішність. Тому краще допомогти собі, поправивши і підкоригувавши оцінки на більш високі.

Давайте дізнаємося, як же можна перевірити документ на справжність, ніж себе видає підроблений атестат, і яка відповідальність чекає на людину за порушення закону.