Як відрізнити справжній 2000 рублів від підробки

Чим різняться підробки 2000 рублів і оригінали? Як правильно відрізнити фальшивку? Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Привіт! Паперові гроші — це один з найпоширеніших підроблюваних товарів у світі. І російська національна валюта не є винятком. Тож сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжні 2000 рублів від підробки.

Ситуація з 2000 досить цікава. Така купюра з’явилася зовсім недавно. Але вже за короткий період свого існування встигла зіткнутися з такою проблемою, як поширення фальшивок.

З метою захисту від підроблених банкнот і був підготовлений цей матеріал. Так ви зможете самостійно провести огляд лицьової та оборотної сторони, а також зможете відрізнити не підробка, а де оригінальний грошовий знак.

Для чого з’явилися купюри 200 і 2000 рублів

Крім 2000 рублів, в Росії також в обіг ввели і купюри номіналом 200 рублів. Але оскільки це досить невеликий номінал, підроблюють їх вкрай рідко. Це просто невигідно для фальшивомонетників.

В РФ найбільш поширені такі підроблені банкноти:

  • 5000 рублів;
  • 1000 рублів;
  • 500 рублів.

На жаль, цей список тепер поповнюють і підроблені 2000 рублів.

Але спочатку про інше. Не всі до кінця розуміють, навіщо ввели в 2017 році банкноти двох нових номіналом — 200 і 2000 рублів. Це зроблено зовсім не для краси.

Головна причина — це створення більш зручних умов для розрахунку.

Все ж між 100 і 500 рублями, а також 1000 і 5000 був занадто великий проміжок. Тепер сюди вклинилися нові банкноти.

У нових грошових знаків використовується достатньо високий рівень захисту. Ще їх зробили більш зручними для людей. Це проявляється у вигляді яскравого оновленого дизайну, а також більш насиченого кольору. Тим самим навіть людям зі слабким зором буде простіше визначити номінал. Додатково збільшили розмір і контрастність символів 200 і 2000. З лицьової сторони цифри стали рельєфніше.

Але ні новий дизайн, ні оновлений рівень захисту не здатні запобігти розповсюдження підробок.