Як відрізнити справжню підпис в ПТС від підробки

Актуальна інструкція з визначення оригіналу підпису в ПТС. Поради та рекомендації з наочними фото документа. Які недоліки має підроблений

Можливе покарання

Тепер ви знаєте, як відрізнити ПТС від підробки, і яким чином можна розібратися з підписом.

Хорошим рішенням буде залучити до процесу покупки і підбору автомобіля профільних фахівців. Це можуть бути автоюристы і грамотні підбирачі. Вони на місці зможуть пробити необхідну інформацію по машині, зробити висновок про технічний стан, а також про достовірності документів. Зараз послуга підбору автомобілів набирає популярність. І на ринку працює дійсно багато хороших фахівців. Особливо у великих містах.

Все це необхідно, щоб уникнути небажаних проблем. Ніхто не захоче втрачати автомобіля і грошей, які людина заплатила за машину з підробленими документами.

Відповідальність передбачена за незаконні дії з різними документами. Це стосується підробленого посвідчення водія, того ж фальшивого поліса ОСАЦВ і навіть несправжньої трудової книжки.

Людина, який купив машину за підробленими документами, є жертвою в такій ситуації. Але якщо продавати авто за завідомо фальшивих паперів, самостійно підробляти підписи і бланки, маючи намір отримати від цього вигоду, то тут вже людину чекає відповідальність. Причому кримінальна.

Основою виступає стаття No327 чинного Кримінального Кодексу РФ.

Тут мова йде про такі види злочинів і відповідальності за них:

  • Підробка офіційних документів. В даному випадку це паспорт транспортного засобу. Винного суд може покарати у вигляді обмеження волі до 3 років;
  • Неодноразове діяння. Якщо ж злочин було вчинено неодноразово, тоді термін збільшується до 4 років;
  • Використання завідомо неправдивих документів. Оскільки ПТС підходить під визначення документа, то відповідальність за підробку та використання регламентується цією статтею. Тут можливий штраф від 100 до 200 середніх розмірів оплати праці, або ж сумарний дохід винного за 12 місяців.

Досить рідко по таких справах карають мінімальними термінами, а також мінімальними сумами штрафу. Найчастіше суд стає на бік винного. А тому розраховувати потрібно на гранично жорсткі міри покарання.