Як відрізнити справжні євро від підробки

Актуальна інструкція з визначення оригіналу євро. Поради та рекомендації з наочними фото грошей. Які недоліки має фальшивка

Привіт! Проблема підроблених грошей стоїть досить гостро на сьогоднішній день. І втрачати свої кровні ніхто не захоче. Сьогодні поговоримо про те, як відрізнити справжні євро від підробки.

Купивши фальшиву валюту, людина ризикує залишитися без грошей. Плюс це тягне за собою додаткову небезпеку, якщо людина раптом вирішить несвідомо розрахуватися за товари або послуги фальшивими грошима.

Тому при купівлі валюти та її використання, отримуючи здачу в євро, обов’язково перевіряйте кожну папірець на предмет достовірності.

В рамках цього матеріалу ви дізнаєтеся, які існують серії банкнот євро, чим вони відрізняються, та за якими ознаками можна розпізнати обман.

Як виглядають банкноти

Щоб розуміти, як відрізнити євро від підробки, потрібно знати про основні особливості грошових одиниць.

Це актуально і в тих випадках, коли є підозри про підроблених 100 доларах, або фальшивих 5000 рублях, які також часто зустрічаються.

Ви вже знаєте, як відрізнити справжній долар від підробки. Тепер пора переходити до не менш поширеним видом іноземної валюти. Це євро.

Безготівковий розрахунок з допомогою євро стартував 1 січня 1999 року. Рівно через 3 роки гроші надійшли в готівковий обіг. Єдиною валютою євро зараз користуються 19 країн ЄС.

За час існування, Європейський Центральний Банк випустив 2 серії банкнот євро.

  • Серія 2002 року. Це перший випуск. Включає в себе 7 номіналів. Це 5, 10, 20, 50, а також 100, 200 і 500 євро;
  • Серія Європа. Це другий випуск. Тут передбачено 4 номіналу. Це 5, 10, 20, а також 50 євро. Перші представники цієї серії вийшли в обіг в 2013 році.

Кожна серія має свої особливості. Це важливо знати виходячи з бажання дізнатися, як відрізнити євро від підробки.