Як відрізнити справжні гроші від підробки

Експерт розповість про відмінності підробки грошей від справжніх. Читайте про особливості зовнішнього вигляду у фальшивки

Привіт! Сьогодні цікава і корисна для багатьох тема. Розповімо про те, як відрізнити справжні гроші від підробки.

Небезпека фальшивих купюр не тільки в тому, що розраховуватися такими грошима не можна. У вас їх просто не приймуть. Ще важливо розуміти, що якщо розрахуватися фальшивкою, це можуть класифікувати як збут підроблених купюр. І за це загрожує реальний тюремний термін.

Той факт, що ви не знали про підробку, від відповідальності може і не звільнити. Так що будьте гранично уважними і акуратними.

Що підробляють найчастіше

насамперед потрібно зрозуміти, які підроблені гроші найпоширеніші. У деяких випадках зустріти несправжні гроші неможливо. В інших же ситуаціях ризик найбільш високий.

У кожної країни є своя національна валюта. Вона відрізняється номіналом.

Якщо говорити про міжнародному рівні фальшивомонетників, то тут найпопулярніший варіант — це підроблені долари США, а також фальшиві євро, які широко поширені в країнах Європи і не тільки.

У випадку з американською валютою найпоширеніший варіант — це підроблені 100 доларів, які користуються найбільшим попитом. Набагато рідше підробляють 50 і 20 доларів.

Що ж стосується Росії, то у випадку з місцевою національною валютою зустрічаються такі фейки:

  • підроблені 5000 рублів;
  • копії 1000 рублів;
  • фальшиві 500 рублів.

найпоширеніший номінал серед фальшивомонетників — це 5 тисяч рублів. Рідше зустрічаються 1000 купюри. Ще більш рідкісним варіантом є 500 рублів.

А от зустріти фейкові купюри номіналом 100, 50 та 10 рублів практично неможливо.

Банкноти маленького номіналу майже не підробляють. Це пов’язано з тим, що виробництво невигідне для шахраїв. Собівартість виготовлення майже така ж, як і ціна самої купюри.

Тому основний акцент роблять на великі гроші. Саме їх і варто остерігатися. Така підробка грошей максимально вигідна.