Як відрізнити справжню горілку Нафту від підробки

Усі відмінності підробки горілки Нафту від цієї продукції. Читайте порівняльну характеристику контрафакту та оригіналів. Експерт підкаже, як не потрапити на виверти шахраїв

Всім привіт! Алкоголь є однією з найбільш часто підроблюваних продукцією. Тому паленою горілкою навряд чи когось можна здивувати. Тільки от вживання такого напою може сумно закінчитися. Так що розсудливим людям потрібно думати і розуміти, що вони купують. У зв’язку з цим у нас на обговоренні горілка Нафту — як відрізнити підробку від оригіналу.

Це представник елітної категорії алкоголю. Привертає увагу унікальним дизайном. Має власну історію, а також ряд нагород і досягнень на світовому рівні. Взагалі напій вважається російським, але виробництво налагоджене в Австрії.

Сьогодні дізнаєтеся не тільки про те, як відрізнити справжню горілку Нафту від підробки, а також познайомитеся з історією, особливостями цього оригінального спиртного напою.

Коротка історія

Незабаром ви дізнаєтеся, який буває горілка Нафту підробка, і чим вона себе видає.

Спочатку коротка історія зародження продукту.

Пляшка такого спиртного об’ємом 0,7 літра коштує мінімум 2,5 тисячі рублів. Випускається обмеженим тиражем. У звичайних супермаркетах зустріти важко. Але саме через такі магазини найчастіше реалізується підробка.

Історія продукту виглядає як легенда. Але це правда. Почалося все в 70-х роках минулого століття. У Сибіру активно почали добувати нафту. І безліч молодих фахівців вирушили туди працювати.

Три інженера-нафтовика з Росії познайомилися під час видобутку нафти. Вони активно працювали. Як фізично, так і розумово. Це було важко в умовах холодної зими і жаркого, спекотного літа.

Відпочинок часом супроводжувався розпиванням алкоголю. Всі вони воліли горілку. Але якість напою в ті часи, і особливо в тих місцях залишало бажати кращого. Доводилося пити сурогат. Ніякого задоволення вони не отримували.

В результаті друзі вирішили обговорити, як можна підняти якість горілки, а також поліпшити смак. Все це переросло в бажання створити виробництво. Незважаючи на зароблені кошти, їх не вистачало ресурсів для відкриття заводу. У підсумку вони звернулися в компанію Freihof з Австрії. Росіяни розповіли про свою ідею, поділилися проектом, складом. У результаті спільними зусиллями було запущено виробництво.

Так і з’явилася горілка Нафту. В інших країнах її продають під назвою Neft. Купити її можна в різних куточках світу. Це визнаний якісний алкогольний продукт.