Як відрізнити HQD оригінал від підробки

Актуальні методи відмінності підробки Ашкьюди від оригіналу. Дізнайтесь із статті, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Привіт, друзі! Популярність електронних сигарет продовжує зростати. Курці виділяють ряд переваг у таких пристроїв. Але і тут своє слово сказали виробники контрафакту. Доводиться розрізняти, де HQD оригінал і підробка.

Відрізнити не так складно. Але неуважні покупці часто не звертають увагу на елементарні ознаки. Від цього і страждають.

Бренд HQD входить в число лідерів сегменту. Вважається головним конкурентом IQOS. Ходять чутки, що між ними були судові розгляди. Але про це трохи пізніше.

Сьогодні говоримо про те, як відрізнити HQD оригінал від підробки, а також на які нюанси варто дивитися при покупці.

Спори між HQD і IQOS

Два провідних виробника вейпов, а також електронних сигарет. Щось між собою не поділили.

Кажуть, що проблема в логотипі. Нібито літери Q у них ідентичні. З-за цього представники IQOS звернулися в суд, і зажадали від HQD замінити логотип. Так з’явився оновлений дизайн, де букви Q є дві рисочки, а не одна.

Але є думка, що все це фейк. І ніяких судових розглядів в дійсності не було.

Досить поглянути на сайт виробника, а також відвідати ресурс офіційного представника HQD в Росії. У першого дизайн залишився старим. На другому сайті використовується оновлений, або просто інший логотип.

Виходить, що новий лого застосовується тільки на ввезених та вироблених в РФ пристроях. В інших країнах логотип залишився колишнім. Чому так виділяється Росія, незрозуміло.

При цьому виробник заздалегідь попереджав, що одна буква буде замінена. А всі вироби, що мають старий дизайн, почнуть вилучати з продажу.

Що криється за всіма цими змінами, а також маніпуляціями на ринку, достовірно невідомо. Якщо хтось знає подробиці ситуації, обов’язково напишіть у коментарях.

Небезпеку підроблених HQD

Не всі чомусь переживають, що куплена сигарета HQD підробка. Нібито не має значення, у що вставляти капсулу. Є спеціальний нагрівач. І більше нічого не потрібно.

насправді це не так. Выкуриваемый тютюн має різну ступінь шкоди. Свого роду мобільний електронний кальян здатний завдати непоправної шкоди здоров’ю, якщо виявиться фальсифікатом.

Купивши новий пристрій, переконайтеся в тому, оригінал це чи копія. Повірте, навіть звичайна сигарета буде безпечніше, ніж контрафактний вейп.

 • Обмежений функціонал. Вся справа в найпростіших мікросхемах, які закладені всередині пристрою. Більшість заявлених функцій відсутні. Від цього падає рівень безпеки при палінні, а також підвищуються ризики для здоров’я;
 • Швидкий вихід з ладу. І знову мікросхеми. Дешеві плати не володіють потрібним рівнем якості. З-за цього електронна сигарета служить не має;
 • Великий відсоток браку. Компоненти підробок мають 40-50% браку. У оригіналу не більше 1%;
 • Найгірший смак. Контрафактні електронні пристрої комплектуються ароматизаторами низької якості, а також з поганим смаком. З-за цього можуть виникати головні болі, алергічні реакції та напади нудоти.

Є всі підстави розібратися в тому, як відрізнити оригінальний HQD від підробки, а також не стати жертвою шахраїв.

Перевірка за QR-кодом

Один з найпростіших способів як визначити підробку HQD.

Підробки реалізуються через сумнівні магазинчик, продаються в переходах, а також через Інтернет. Але якщо запитати у продавця документи, то нічого подібного у нього не виявиться.

Покупців приваблює більш доступна ціна. При цьому суттєвої різниці не бачать. Деякі навіть впевнені, що це оригінал. Просто продається без націнок магазинів.

Не будьте настільки наївними. Якщо ціна помітно відрізняється від вартості у офіційних дилерів, то є всі підстави запідозрити обман.

Якщо у вас є смартфон, то існує простий спосіб, як відрізнити оригінал ашкьюди від підробки. Для цього потрібно знайти на упаковці наклейку з QR-кодом. До цього коду наведіть камеру телефону. При цьому смартфон повинен бути підключений до Інтернету. Тепер скануйте код камерою. Чекайте результат.

На екрані з’явилася Помилка 404? Або бачите напис Please do not purchace? Відмінно. Це підробка. Тільки що вдалося запобігти серйозну помилку, купивши неоригінальну електронну сигарету.

Якщо сканується оригінальне пристрій, то на екрані відображаються ієрогліфи, а також напис з вдячністю за вибір HQD. Але тільки на англійській мові.

Додатково при скануванні коду відкривається сторінка сайту з докладною інформацією про пристрої. Тут є дата перевірки, номер заводу-виготовлювача та ін. Причому вся ця інформація повинна збігатися з тим, що зазначено на упаковці.

Зовнішній вигляд пристрою

Не зайвим буде вивчити сам електронний пристрій для паління від HQD. По ряду ознак можна розпізнати фальсифікат, а також захистити себе від покупки вироби сумнівної якості і походження.

Досконально вивчити технологію виробництва оригіналу шахраї не можуть. Не володіють необхідним обладнанням, кресленнями, а також іншими можливостями. Тому копіюють виходячи з наочного зразка. І не все виходить ідеально.

Пройдемося по деяких пунктах:

 • написи у вигляді назви бренду і моделі пристрою в оригіналу опуклі, а у підробок рівні;
 • на дні сигарети є знак утилізації та маркування СЕ, і вони наносяться рівне;
 • у фейків значків може не бути, або виконані змазано і розпливчасто;
 • знизу біля оригіналів є забірний повітряний отвір, через яке проглядається світлодіодний індикатор заряду;
 • у цього отвору повинна бути акуратна фаска;
 • копії часто роблять з нерівною фаскою.

Подібні ознаки дають зрозуміти, що це фальсифікат. Тому потрібно уважно оглядати електронний девайс, а також вивчати упаковку та інші можливі ознаки копіювання.

Як ще розпізнати обман

Є кілька інших способів як відрізнити справжній HQD від підробки.

Тому рекомендуємо докладно вивчити наступні рекомендації.

 • Коли немає можливості сканувати код, то відкрийте офіційний сайт виробника. Там є спеціальна рядок для автентифікації. Якщо електронна сигарета оригінальна, то з’явиться екран з гіперпосиланнями, а також числом перевірок достовірності;
 • На справжні упаковки наноситься голограма. На світлі відображається. Якщо обертати голограму, можна побачити логотип компанії. При цьому буква H повинна переливатися, а також переміщатися всередині квадрата;
 • В оригіналі голограма наноситься не тільки на картонну коробку, але і на індивідуальну поліетиленову упаковку кожної сигарети;
 • Подивіться на фірмовий логотип. У справжніх електронних сигаретах присутній на пачці, індивідуальній упаковці, а також на електронному девайсі;
 • У підробок є одна особливість. Не у всіх, але у багатьох. На пачку наноситься один логотип. Але всередині пристрій вже з іншим оформленням лого;
 • Кожна коробка має прихований код заводу-виробника. Знаходиться під спеціальним захисним стирані шаром. По ньому слід поводити нігтем, або монеткою. Як лотерейних квитках.

Спираючись на ці відомості, можна убезпечити себе від покупки контрафактної продукції.

Підводимо підсумки

Куріння в будь-якому вигляді шкідливе і небезпечне. І електронні сигарети не виняток.

Але якщо курити, то тільки якісну продукцію.

До яких проблем зі здоров’ям призведе підробка під HQD, сказати складно. Але ніякої користі точно чекати не варто.

Як ставитеся до електронних сигарет? Користуєтеся HQD? Де купували? Як перевіряли на справжність? Зустрічалися підробки?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все, а тому пора прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про нас друзям!