Як відрізнити HQD оригінал від підробки

Актуальні методи відмінності підробки Ашкьюди від оригіналу. Дізнайтесь із статті, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Привіт, друзі! Популярність електронних сигарет продовжує зростати. Курці виділяють ряд переваг у таких пристроїв. Але і тут своє слово сказали виробники контрафакту. Доводиться розрізняти, де HQD оригінал і підробка.

Відрізнити не так складно. Але неуважні покупці часто не звертають увагу на елементарні ознаки. Від цього і страждають.

Бренд HQD входить в число лідерів сегменту. Вважається головним конкурентом IQOS. Ходять чутки, що між ними були судові розгляди. Але про це трохи пізніше.

Сьогодні говоримо про те, як відрізнити HQD оригінал від підробки, а також на які нюанси варто дивитися при покупці.

Спори між HQD і IQOS

Два провідних виробника вейпов, а також електронних сигарет. Щось між собою не поділили.

Кажуть, що проблема в логотипі. Нібито літери Q у них ідентичні. З-за цього представники IQOS звернулися в суд, і зажадали від HQD замінити логотип. Так з’явився оновлений дизайн, де букви Q є дві рисочки, а не одна.

Але є думка, що все це фейк. І ніяких судових розглядів в дійсності не було.

Досить поглянути на сайт виробника, а також відвідати ресурс офіційного представника HQD в Росії. У першого дизайн залишився старим. На другому сайті використовується оновлений, або просто інший логотип.

Виходить, що новий лого застосовується тільки на ввезених та вироблених в РФ пристроях. В інших країнах логотип залишився колишнім. Чому так виділяється Росія, незрозуміло.

При цьому виробник заздалегідь попереджав, що одна буква буде замінена. А всі вироби, що мають старий дизайн, почнуть вилучати з продажу.

Що криється за всіма цими змінами, а також маніпуляціями на ринку, достовірно невідомо. Якщо хтось знає подробиці ситуації, обов’язково напишіть у коментарях.