Як відрізнити справжню горілку Білуга від підробки

Повний список відмінностей між підробкою горілки Білуга оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції, щоб не потрапити на виверти шахраїв. Покарання

Привіт! Якщо і пити алкоголь, то тільки високої якості. Це мінімізує шкоду здоров’ю. Існує таке поняття як преміум клас. Або клас люкс. Такий алкоголь не тільки найдорожчий, але і найбільш якісний. Білуга якраз і входить у цей перелік. Але сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжню горілку Білуга від підробки.

Поширення контрафакту такого продукту як вода Beluga легко пояснити. Це високий рівень впізнаваності, попит, ціни, а також популярність. Шахраї вирішили заробити на цьому. В результаті з’явився фальсифікат.

Але оригінальний напій, як і його пляшка, корок, плівка і інші компоненти, допоможуть зрозуміти, чи дійсно перед вами справжня Білуга. Або це дешева підробка.

Трохи про виробника

Виробництво горілки ведеться на Маріїнському ЛГЗ (лікеро-горілчаний завод). Підприємство працює ще з 1900 року.

Під час війни завод випускав елементи літаків, кулеметів, а також рятувальні водні засоби. Також на фронт за замовленням відправлялася горілка в металевих ємностях.

Бренд Білуга спочатку належав цьому підприємству. Але в 2007 році торгову марку викупила компанія Синергія. За 2008-2009 рік продукт вдалося вивести на міжнародну арену. З 2013 року Білуга продається в Китаї та Північній Америці.

В 2017 році відбувся ребрендинг, і тепер корпорація носить назву Beluga Group.