Як відрізнити підроблений віскі від справжнього

Ознайомтеся з порадами щодо розрізнення підробки віскі від оригіналу перед покупкою. Дізнайтеся все про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Всім привіт! Віскі — це один з улюблених напоїв мільйонів чоловіків і жінок. Хоча прийнято вважати чоловічим алкоголем. Його приємно пити в чистому вигляді з льодом, а також використовувати для приготування коктейлів. Важливо ідентифікувати підроблений віскі, і купити оригінал.

Проблема в тому, що велика частина пропонованого віскі на ринку є підробкою. Якісь пародії близькі за смаком і якістю. Але основна маса — це самогон з барвником і смаковими добавками.

Це буде загальний список рекомендацій. З їх допомогою підробка віскі виявиться ще при виборі напою на прилавку магазину. Іноді дістатися до істини можна тільки шляхом дегустації. Купувати завідомо підроблений алкоголь не варто.

Що видає підробку

Тепер до питання про те, як відрізнити віскі від підробки.

не Можна сказати, що кожна друга пляшка віскі в країні — це підробка. Але справжній алкоголь відчуває серйозний тиск з боку підпільних виробників.

Не знаючи, як відрізнити фальшивку, можна вибрати низькоякісний продукт. Це не лише скло сумнівного походження. Це потенційна загроза для сильного алкогольного отруєння. Алкоголь гірше впливає на організм, якщо він зроблений з низькопробного спирту і інших добавок.

Причина популярності підроблення віскі в тому, що він доступний і якісний. Шахраї цим користуються.

Є кілька способів як відрізнити підроблений віскі від цього. Відштовхуйтеся від:

  • місця продажу;
  • вартості;
  • тари;
  • кольору рідини;
  • консистенції;
  • складу;
  • смаку і аромату.

Тепер покроково про те, як відрізнити справжній віскі від підробки по цим пунктам.