Як відрізнити підроблені сигарети від справжніх

Як можна відрізнити підроблені сигарети від справжніх. У чому небезпека підробок. Характерні ознаки неоригінальних сигарет

Всім привіт! Думаю, ви зрозуміли, що сьогодні говоримо про те, як відрізнити підроблені сигарети від справжніх. Для багатьох це справа принципу. Для інших це можливість мінімізувати шкоду, яку завдає куріння. Будь то сигарета або кальян. Адже скрізь використовується один і той же товар. Тобто тютюн.

Замість звичної сигарети все частіше можна помітити електронний аксесуар для куріння. А адже колись у моді була самокрутка, потім з’явилася трубка.

Тютюновий промисел не стоїть на місці. Кожна компанія прагне зайняти своє вигідне місце. Але проблема в тому, що псують репутацію виробники контрафактних сигарет. Банальні підробки.

Трохи статистики

Чорний тютюновий ринок в Росії має частку близько 30-45% в середньому по регіонах. Кожна 2-4 сигарета виявляється підробкою.

За останні кілька років обсяги нелегальної продукції в країни зросли в 9 разів. Якщо раніше це було 1,2%, то зараз рівень досяг 10,3%. І продовжує зростати.

палити чи не Палити, це питання особистої відповідальності до свого здоров’я кожної людини. Але буде краще, якщо вживана продукція виявиться якісним.