Як відрізнити оригінал Джек Деніелс від підробки по пляшці

Порівняльна характеристики підробки віскі Jack Daniels оригіналу. Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити Джек Деніелс від підробки, а також на які моменти потрібно дивитися при покупці.

Це відома марки віскі. Елітний та якісний алкогольний напій. Найпопулярнішою вважається пляшка No 7. Це класичний віскі. Він користується попитом серед споживачів, а також виробників контрафакту.

В підпільних умовах розливають підроблений віскі, використовують низькоякісний спирт, барвники та інші добавки. Всередині впізнаваною пляшки може перебувати не той напій, який ви очікуєте.

Розпізнати ознаки підробки, а також відрізнити справжній віскі від фальшивки не складно. Не складніше, ніж ідентифікувати контрафактні Хеннессі, або Хенесі ХО.

Дивимося на пляшку

Тепер до віскі Джек Деніелс — як відрізнити оригінал від підробки. Нас цікавить пляшка. Перевіряти спирт і якість за смаком не варто. Є ряд ознак копіювання, а також пародії на оригінал. Для цього відкривати віскі не обов’язково.

У справжньої ємності форма квадратна. Кожна грань рівна і акуратна, а також має скошені кути. Якщо подивитися знизу, то ви побачите восьмигранні обриси.

Куплений Джек Деніелс підробка, якщо:

  • символи вилиті нечітко;
  • ряди з пухирцями на дні пляшки нерівні, або відсутні;
  • на пляшці є гострі краї;
  • фігури всередині квадрата овальна, а не кругла;
  • помітна стискають в пляшку у вигляді піраміди.

Подібний Jack Daniels підробка, і купувати його не варто.

Деякі називають один спосіб, як відрізнити Jack Daniels від підробки самим надійним. Це відсутній код на тарі з алкогольним напоєм.

Але це омана, а також помилка. Код може бути відсутнім. Це залежить від того, на якому заводі розливають віскі. Також код друкують або наносять за допомогою гравіювання.