Як відрізнити оригінальні стіки Айкос від підробки

Самостійне визначення підробки стіків на IQOS. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція дізнаєтеся з наочною статті

Привіт, друзі! Куріння, звичайно, шкодить здоров’ю. Але кожна людина сама вирішує, курити чи ні. А якщо і вживати тютюнову продукцію, то тільки високої якості. Все більш популярними стають пристрої для куріння iQOS. Для роботи потрібно встановити в роз’єм спеціальний тютюновий стік. Тому актуальним стає питання про те, як відрізнити стіки айкос від підробки.

Електронні сигарети і вейпы, такі як HQD або iQOS, неймовірно затребувані.

Щоб скористатися айкосом, потрібно придбати в магазині пачку стіків.

При цьому люди побоюються, що замість оригінальної якісної продукції їм дадуть фальсифікат. Тому будемо говорити про підроблені стіки для iQOS — як відрізнити від справжньої продукції.

чи Існують підробки стіків

Про існування підроблених пристроїв айкос говорять часто. На ринку зустрічається підробка. Причому деколи дуже хорошого рівня. Це ускладнює спроби розпізнати обман.

Здавалося б, просто нагрівач в корпусі. Але якщо власник буде виконаний кустарним способом, то він не зможе забезпечити більш безпечне куріння. Будь-яка модель фальшивого айкоса, навіть при використанні справжніх стіків, несе велику шкоду.

Але сьогодні мова йде про підроблені стіки для iQOS. І тут ситуація дещо інша.

чи Існують випадки, коли виявлялося, що стіки для iQOS підробка? На цей рахунок суперечлива інформація.

Одні заявляють, що фальшиві вироби існують. Інші ж стверджують, що таких у продажу немає.

Офіційно від виробників стіків інформації про підробленої продукції не надходило. Багато в чому це пов’язано з тим, що підробляти такі вироби не вигідно.

У виробника застосовується спеціальна рецептура для приготування, а також обробки тютюнової сировини. Тютюн подрібнюється, після чого виконується просочення з допомогою гліцерину. Це і забезпечує утворення водяної пари при палінні.

Але в більшій мірі це стосується бренду Heets. Вважається основним виробником стиком, встановлюваних в пристрій iQOS.

Але якщо існує підробка стіків для айкос — як відрізнити обман? Для початку потрібно розібратися з постачальниками цих компонентів.