Як відрізнити підроблені сигарети Winston від оригіналу

Дізнайтеся, як самому визначити підробку сигарет Winston. За якими ознаками можна розпізнати справжність при купівлі товару. Поради щодо вибору якісного товару

Привіт, друзі! Куріння не є доброю звичкою. Але це особистий вибір кожної людини. Якщо курити, то купувати виключно якісні, а також оригінальні сигарети. На жаль, але підроблений Вінстон синій, як і інші різновиди, не рідкість на прилавках магазинів.

Сьогоднішнє завдання полягає в тому, щоб навчитися відрізняти оригінал від підробки марки Winston. Це одні з найпопулярніших сигарет. Багато в чому через попит і не найскладнішою пачки копіювати таку тютюнову продукцію не особливо складно.

Зрозуміти, що це підробка, може не тільки курець. Тут не має значення досвід куріння. Деякі вважають, що підробка відрізняється лише за смаком. Але копію видає і сама пачка, сигарета, її зовнішній вигляд, запах, а також інші нюанси.

Якими бувають сигарети

Перш ніж навчитися розрізняти підроблені сигарети Winston, не зайвим буде розібратися в існуючих варіантах цієї продукції.

Фактично можна виділити 3 види.

  • Оригінальні сигарети. Легально вироблені, і перевірених компонентів. Офіційно поставляються на ринок. Саме те, що потрібно купувати;
  • Контрафактні або підроблені. Це сигарети, які проводяться без дозволу з боку Winston. Нелегальне, підпільне виробництво. Використовують дизайн і торгову марку незаконно. Найбільш небезпечний вид тютюнової продукції. Невідомо де і з яких компонентів виготовляється;
  • Контрабанда. Це оригінальні види сигарет. Їх легально випускають в тій чи іншій країні. Але незаконно ввозять і продають в інших державах. Небезпеки не представляють для курця. Але завдають шкоди виробнику, а також державі, яка не отримує від ввезення податки.

Небезпека підробок в тому, що такі сигарети, що імітують Winston, насправді виготовляють на основі дешевої папери, сумнівного тютюну, а також низькоякісних фільтрів.

Що вже говорити про те, що вміст нікотину не контролюється. Написи на пачці умовні, і в 99% випадків зазначені показники нікотину не відповідають дійсності.

В тютюні і фільтрах присутні шкідливі речовини, здатні привести до отруєнь та інших тяжких наслідків для курця.