Як відрізнити підробку годин Тіссот від оригіналу

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності годинника Tissot 1853. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Збірка

Вади на оригінальних годиннику є неприпустимими. Це стосується і питання точності, а також якості збірки.

Підпільні виробники можуть скопіювати дизайн, нанести аналогічну гравіювання. Але от працювати з дорогим і сучасним обладнанням вони не можуть з фінансових міркувань.

Оскільки в хід йдуть верстати сумнівного рівня, при складанні на кришці з’являються зазори, скло має патьоки клею, а також є інші явні дефекти.

Ще підробки менше важать. Але перевірити це можна тільки при наявності 100% оригінал. Порівнявши однакові моделі, копія виявиться легше.

Дивіться на те, як зафіксована заводна голівка, а також стрілки. Якщо є нерівності, люфт (вільний хід) або деренчання, то висновок очевидний. Це жалюгідна пародія.

Упаковка і комплектація

Оригінальні коробки також роблять якісно, без дефектів. Якщо бачите нерівності, помилки у тексті, або неоднорідний колір на упаковці, то це копія.

Всередині коробки обов’язково укладається спеціальна подушка. На ній розташовується фірмовий аксесуар. А з боків є відділи, куди вкладається паперова продукція. В одному відділі каталог свіжих моделей. Якщо цей каталог старий, і не збігається з інформацією на офіційному сайті, то це напевно підробка.

У другому відділі міститься комплект з інструкції, гарантійного талона, а також гарантійних зобов’язань.

Відкрийте інструкцію. У ній прописаний код. Якщо він не збігається з даними на бирці, то такі годинники купувати не варто.

Інструкції завжди виконані на декількох мовах. І обов’язково на те, в яку країну поставляються годинник. Наявність будь-яких помилок у перекладі, а також помилок в інструкції вказує на сумнівну достовірність виробів.