Як відрізнити оригінал Xiaomi Навушники Basic від підробки

Стаття розповість про відмінності між підробкою Samsung нирки золото і оригіналом. За якими ознаками можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар перед покупкою?

Здрастуйте, шановні читачі! Багато хто любить слухати музику, а також спілкуватися по телефону. Зручним і безпечним рішенням вважаються бездротові навушники. У комплекті до смартфону вони йдуть рідко. Доводиться купувати окремо. Тут важливо не взяти контрафакт.

Сьогодні говоримо про Xiaomi Навушники Basic — як відрізнити підробку.

Це популярний бездротовий девайс від Xiaomi. Користується попитом, а тому все частіше зустрічається підробка.

Оригінал має хороші характеристики, а також стильний дизайн і якісний звук. Тому шахраям потрібно намагатися, щоб запропонувати аналог, і не видати свою копію. Оригінал можна подивитися в Яндекс Маркет.

Особливості навушників

Зрозуміти, що Earbuds підробка, можна за кількома ознаками.

Але спочатку хочеться розповісти про оригінальний виріб. Вона приємно радує вухо, а також дає волю в русі і спілкуванні.

Earbuds Basic — це класична модель цієї серії. Поєднує в собі функціональність і ергономіку. Добре продумана форма і мінімальна вага.

Дизайнерам вдалося зробити хорошу і чіпку посадку, регульовані вкладиші. Та ще й різних розмірів. Вага зменшилася до 35,4 грам.

Серед цікавого можна виділити не один факт. Телефон в поєднанні з таким аксесуаром дає ряд переваг.

  • Кнопка управління. На двох навушниках є свої кнопки управління. Передбачено захист від випадкового натискання. Кнопки перезавантажують девайс, ставлять аудіо на паузу, а також викликають голосового помічника, приймають і відхиляють вхідні дзвінки;
  • Bluetooth 5,0. Пристрій працює з сучасним чіпом Bluetooth 5,0. Це дає стабільний зв’язок, а також об’ємний двоканальний звук. В 2 рази швидше передає сигнал в порівнянні з попередником;
  • Ніяких затримок. Звучить музика і співрозмовник чітко. Затримки відсутні. Звук приємний і об’ємний;
  • Технологія DSP. Це розумне шумозаглушення. Спеціальна розробка для навушників компактних розмірів. Сторонні шуми не заважають спілкуванню, а також прослуховування аудіо;
  • 12 годин роботи. На одній зарядці аксесуар тримає до 4 годин. Цього багатьом досить. Продовжити автономність можна до 12 годин. Для цього потрібен кейс док-станція.

Просунутий і сучасний девайс можна придбати в Яндекс Маркет.

Але є проблема. Це їх підробка. Навушник встиг отримати не один негативний відгук. І причина в копіях. Споживачі беруть контрафакт, і не розуміють цього. Тому весь негатив йде в бік оригіналу. Деякі вважають, що це Навушники. Та всі недоліки копій списують на недосконалість і помилки виробника Xiaomi.

Ситуацію потрібно виправляти.

За прикладом підроблених Apple Earpods, а також пародій на оригінальні Apple Airpods 2 і на Samsung нирки золото дізнаємося, що видає себе копія бездротових навушників від Xiaomi.