Як відрізнити підробку годин Тіссот від оригіналу

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності годинника Tissot 1853. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Відмітні особливості

Тепер про годинники Tissot — як відрізнити підробку від оригіналу. Зробити це можна декількома способами. Просто зверніть увагу на виріб, спробуйте знайти той чи інший недолік, вивчіть циферблат і так далі.

Взагалі основними орієнтирами будуть:

  • вартість;
  • серійний номер;
  • гравірування;
  • складання;
  • упаковка і комплектація;
  • ремінець.

Далі по кожному пункту варто пройтися окремо.

Хочеться нагадати про існування підроблених годинників Casio, а також про те, що шахраї не соромляться підробляти Rolex.

Варто пройтися по кожному пункту окремо.

Вартість

Є спосіб у випадку з Tissot як відрізнити підробку, навіть не вивчаючи компоненти виробу, а також не вдивляючись в деталі.

Багато хто вважає, що Тіссот завищує вартість своїх виробів, користуючись популярністю бренду. Це оману. За високою ціною ховається висока якість.

Використовується тільки високоякісне сировину. Кожна пара годин проходить ретельну перевірку в декілька етапів. Механізми ідеально точні. Тому й ціна відповідна.

Враховуючи різноманітність моделей, у 2021 році справжні годинник швейцарської компанії не можуть продаватися за ціною 50-150 доларів.

Можете відвідати офіційний сайт. На ньому вказана рекомендована вартість для реалізації через сертифіковані магазини. Також компанія рідко проводить акції. Максимально можна розраховувати на знижку близько 5-10%.

Так що годинник, пропоновані менше ніж за 200 доларів, потенційно можна вважати підробкою.

Але висока ціна ще не гарантує придбання оригінального аксесуара.

Є копії, які досить точно повторюють оригінал. Це репліки. Часто репліки продають без приховування цього факту. Продавець чесно каже, що це не оригінал. І ціни на них відповідно нижче. Приблизно на 20-30%.

Але існують і відверті нахаби. Продаючи репліки або підробки, вони ставлять на товар ціну, порівнянну з оригіналом. Так що навряд чи комусь захочеться віддавати 500 доларів за жалюгідну пародію, зібрану кустарним методом з дешевих матеріалів.