Як відрізнити оригінал Airpods PRO від підробки

Детальна інформація за самостійним відмінності від оригіналу підробки Airpods PRO. Пропонуємо актуальні поради по виявленню відмінностей контрафактної продукції

Здрастуйте, дорогі читачі! Користувачів смартфонів iPhone стає все більше. І, крім самого телефону, у розпорядженні у користувача з’являється безліч фірмових аксесуарів.

Зручним рішенням стали бездротові навушники. Хоча спочатку були звичайні провідні пристрої Apple Earpods. Потім з’явилося перше покоління бездротових девайсів, після чого, не зазнавши особливих зовнішніх змін, вийшли Apple Airpods 2. І всі ці аксесуари підробляють. Не винятком стали і Airpods Pro. Про них і поговоримо.

Сьогодні дізнаєтеся, як відрізнити Airpods Pro від підробки, а також на які моменти слід звертати увагу при покупці.

Порівнювати з відверто дешевими пародіями немає сенсу. Там все надто очевидно. Дивні назви, хисткий пластик, дешеве звучання і так далі. Порівнювати будемо з більш або менш пристойними копіями. Саме їх зазвичай видають за оригінал.

Код на внутрішній стороні зарядного боксу

Зрозуміти, що куплені Airpods Pro підробка можна з кодом, який наноситься на внутрішню частину зарядного чохла для бездротових навушників. Простий, а також швидкий метод перевірки.

Цей код потрібно переписати, і вказати у спеціальному полі перевірки на офіційному сайті виробника. Після введення перевірте, чи підтвердить Apple цей код чи ні.

Справжні навушники за кодом підтверджуються на сайті.

Ще один момент. Цей код у зарядному боксі зобов’язаний співпадати з серійним номером, який прописаний на коробці, а також вказаний в налаштуваннях смартфона. Для перевірки серійного номера через смартфон потрібно підключити навушники, зайти в меню налаштувань, далі в розділ Основні, і Про це пристрої. Там повинен відображатися підрозділ Airpods.

Цей спосіб не просто так поставлено на перше місце. Зазвичай перевірки за серійним кодом достатньо, щоб підтвердити або спростувати справжність аксесуарів. Але також слід враховувати інші доступні методи.

У випадку з Airpods Pro відмінності від підробки проявляються і в інших моментах.

Перевірка за диффузорам

Ще один спосіб, як відрізнити підробку Airpods Pro від оригіналу полягає у перевірці дифузорів навушників.

На підробках навколо чорного дифузора пристроїв часто є металевий сірий контур. У оригіналу такого контуру ніколи не було і бути не може.

З зовнішньої сторони дифузор підробки виглядає більш великим і масивним у порівнянні з справжнім девайсом.

зверніть увагу Також на те, що у справжніх пристроїв дифузор завжди буде розташовуватися на одному рівні, а також на одній лінії. Копії часто криві і нерівні.

Не забувайте про бічні внутрішні дифузори. У копій інший колір прямокутника із закругленими краями. У цих навушниках ці дифузори завжди чорні, віддають блиском і відображаються на сонці. Пародії темно-сірого забарвлення, а також не відображають світло.

Позначення лівого і правого навушника

Помітний компонент. Але іноді у Airpods Pro відміну від оригіналу підробки знаходиться буквально перед очима. На самій поверхні.

Справжні пристрою обов’язково маркуються літерами R і L. З їх допомогою позначено, де ліва, а де правий навушник.

Дивно, що повз такого компонента деякі виробники досить точних копій проходять не так вже і рідко.

Якщо не бачите написів L і R на навушниках, то висновок очевидний. Це підробка. Оригінали завжди йдуть з такими маркуваннями. Інакше не буває.

Перевірка динаміків

Знявши м’яку гумову накладку з навушників, відкриється доступ до динаміків. За ним також можна зрозуміти, підробка це чи оригінал.

Деякі копії динаміків відрізняються за кольором. Чомусь шахраїв тягне до темно-сірого, графітового кольору. Тут все просто. Колір оригіналу завжди чорний.

Ще один нюанс. Динамік виконаний у вигляді плетеної сітки. І тут теж може ховатися обман. У оригіналу плетіння більш щільне. Тобто осередків більше, і їх розміри менше. У копій плетіння більш грубе. Часто неакуратне, а також з великими зазорами.

Оригінальна захисна сітка на динаміках додатково оснащується пластиковою накладкою навколо. В пародіях цієї накладки часто не буває взагалі.

Нижня частина пристроїв

Тепер опустіться вниз навушників. Подивіться на металеву накладку, яка там знаходиться.

Тут все досить просто. У оригіналу розміри накладок однакові. У підробок вони ширші, а також більш високі.

Не виключено, що замість металу на підробках буде використовуватися пофарбований пластик. Але це вже відверта копія вкрай низької якості.

Відносно непогані аналоги також намагаються використовувати металеві накладки. Тільки от із-за відсутності відповідного обладнання, точно повторити форму і розміри накладки важко.

Датчики

Збоку навушника, який зроблений компанією Apple, є спеціальний датчик. Він виконаний у чорному кольорі, а також має подовжену овальну форму. Ну або прямокутник із закругленими краями. Як вам буде зручніше.

Відрізнити підробку по цьому елементу гранично просто. У пародій датчика немає.

Ніколи не вірте продавцеві, якщо він заявляє, що датчик може бути відсутнім і на оригіналах. Нібито його перенесли на іншу ділянку. І датчики були на певних серіях. Все це явний обман. Оригінал завжди йшов з боковим датчиком.

Зарядний кейс

Огляньте візуально зарядний бокс, яким комплектується пара фірмових навушників Apple Airpods Pro.

У випадку з Apple Airpods Pro як відрізнити від підробки за зарядного кейсу? Зробити це не так складно.

На кейсі між верхньою кришкою і основним блоком є зазор і поглиблення. У підробок глибина цього поглиблення, якщо дозволите так висловитися, трохи більше.

Ще подивіться на зазор футляра між корпусом і кришкою. На справжніх пристроях зазор завжди рівномірний, акуратний і чітко помітний.

У деяких копій зазор відсутній взагалі. Естетично це може і цікаве рішення. Але все одно так видає себе підробка. Але частіше є зазор. І він по всьому периметру нерівномірний.

Далі погляньте на задню частину кейса. Тут має бути 2 напису. Це Designed by Apple in California, а також Assembled in China. Чергове підтвердження того, що яблучну продукцію роблять в Китаї. Але за американською ліцензією.

Більшість підробок також надходять на ринок Росії та інших країн їх Піднебесної. Тільки от рівень складання, а також виконання у них абсолютно різний.

До питання про зазначених написах. Якщо вони відсутні на задній стінці зарядного кейса, або там написано що-небудь інше, це 100% підробка.

Але на копіях зазвичай ці написи є. Питання в їх оформленні. Копії наносять текст менш чітко. Прочитати не завжди можливо. Використовується ледь зчитаний сірий шрифт.

У справжніх навушників текст завжди наноситься чітко. Прочитати не складе праці. Кожна буква акуратна. Відсутній навіть натяк на орфографічні помилки.

Роз’єм зарядного пристрою

Навряд чи варто нагадувати про те, що Airpods Pro, як і будь-яка інша продукція компанії Apple, за визначенням не може використовувати зарядні пристрої, як у Android.

Якщо бачите нібито фірмові навушники Apple, але вони заряджаються через USB, біжіть. Вас намагаються обдурити. Причому самим нахабним чином. Ніякі USB кабелі і роз’єми на оригінальних навушниках Apple використовуватися не можуть.

Зустрічаються нахабні продавці, які вигадують небилиці. Нібито нова серія навушників йде з USB роз’ємом, щоб задовольнити запити ринку. Або ж спеціально для Росії випускають USB навушники. Це все цілковита нісенітниця.

У Airpods Pro використовується роз’єм зарядки типу Lightning. Це фірмова особливість усієї продукції Apple.

І більшість копій також адаптовані під цей роз’єм. Або просто вміло імітують його. Хоча по факту в комплекті йде шнур типу USB.

Придивіться до гнізда. По контуру роз’єму йде металеве обрамлення. У підробок обрамлення більше за розміром, а також товщі у порівнянні з оригінальною окантовкою.

Додаткові швидкі способи перевірки

У завершенні ще кілька порад, які можуть швидко зорієнтуватися при покупці навушників від Apple, а також зрозуміти, копія перед вами, або все-таки оригінал.

Тут придивіться до таких нюансів:

  • до теперішнього часу не існує ніяких інших варіантів кольорів пристроїв, крім білого;
  • на підключення оригіналу до смартфону йде буквально 10 секунд, не більше, в той час як підробки можуть підключатися довго і видавати помилки;
  • підроблені пристрою значно менше часу працюють в автономному режимі;
  • деякі підробки в момент підключення включають автоматичне програвання аудіо з жіночим голосом;
  • ряд копій комплектуються не портом Lightning, а стандартним USB C.

Спираючись на ці рекомендації, ви зможете зробити правильний вибір.

Підводимо підсумки

Купівля оригінальних навушників від Apple не завжди просте завдання. Особливо, якщо замовляти або брати через неофіційні магазини, а також з рук.

Віддавайте перевагу фірмовим магазинам, а також перевірених точок продажу. Там ймовірність зіткнутися з підробкою значно нижче.

Перевіряйте пристрій комплексно. Не орієнтуйтеся тільки на один ознака копії. Хоча є такі моменти, за якими все стає зрозуміло відразу. Без додаткових перевірок і порівнянь.

– Якими навушниками користуєтеся? Наскільки задоволені якістю звуку у Airpods Pro? Зустрічали підробки? Як вдалося розпізнати обман?

Відповідайте на питання, а також діліться власним досвідом.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!