Як відрізнити оригінальне масло Ніссан від підробки

Стаття розповість про відмінності між підробкою масла Ніссан 5w40 і оригіналом. За якими ознаками можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар перед покупкою?

Привіт, друзі! Між моторним маслом і стабільною роботою двигуна є безпосередній зв’язок. Лише оригінальні склади, а також змащення, максимально до них, можуть ефективно захищати ДВС від зносу, плюс збільшувати термін його служби. Контрафактні мастила не така вже рідкість на ринку. Тому багатьох власників японських авто цікавить, як відрізнити оригінальне масло Ніссан від підробки.

Лубрикант від Nissan підходить не тільки машинам однойменної марки. Тут потрібно дивитися на допуски, а також специфікації.

Говорячи про масло Ніссан 5W40 і як відрізнити підробку, в 2020 році зробити це стало простіше. Все завдяки нововведенням від японської компанії.

Сьогодні дізнаєтеся, як розпізнати контрафактне масло, що видає себе каністра і наклейка, а також наскільки складно купити оригінальний моторний лубрикант.

У чому небезпека підробок

Зрозуміти, що масло Ніссан підробка можна за декількома характерними ознаками. Причому краще розглядати одночасно.

Найбільшу складність викликає підробка, для виробництва якої використовується оригінал тари. Тобто беруть стару використану каністру, і відновлюють її цілісність. В основному це стосується кришки. Потім вже у відновлену каністру заливають сурогат.

Складно припустити, що саме виявиться всередині. Але факт в тому, що це буде не оригінал. І кожен рубль автомобіліст витратить даремно.

Але витрачені гроші — це найменша з проблем, з якою можна зіткнутися, купивши підроблене масло Ніссан.

Є й інші можливі проблеми, якщо в двигуні виявиться не масло Ніссан 5W40, а підробка:

 • знизиться ефективність роботи двигуна;
 • впаде потужність;
 • утворюється шлам всередині ДВС;
 • з’являться численні забруднення;
 • посилиться тертя між деталями;
 • можливий перегрів та ін

Якщо вчасно не злити сурогат, і продовжити експлуатацію машини, не виключені і більш серйозні варіанти. Мова йде про поломки клапанів, маслозйомних кілець, самих циліндрів тощо Траплялося і так, що через підробки автомобілісти були змушені проводити капітальний ремонт набагато раніше передбачуваного терміну.

Припустимо, якщо з нормальним маслом ДВС міг проїхати близько 300 тисяч км, то на підробленої мастилі цей термін може скоротитися до 100-150 тисяч кілометрів.

Все індивідуально. Але найкраще не допустити потрапляння підробки в мотор автомобіля.

Говорячи про контрафактне масло Nissan, можна заливати його в двигун, відповідь однозначна. Немає. Цього робити не варто.

Так, перший час все може бути нормально. Мінімальний набір присадок у складі може і присутній. Але зазвичай перші ознаки роботи двигуна на дешевому підробленому олії проявляються через 200-300 км пробігу. У цій ситуації необхідно відразу ж зливати рідину, промивати двигун, і тільки потім заливати свіжий і обов’язково високоякісний лубрикант. Але і в цьому випадку від вже проявилися серйозних проблем звичайною заміною масла не позбутися. Доведеться проводити ремонтно-відновлювальні роботи.

Основні способи перевірки

Тепер безпосередньо про масло Ніссан підробка — як відрізнити від оригінальної продукції.

Тут потрібно відштовхуватися від кількох основних моментів.

 • Кришка. У оригіналу ковпачок завжди червоного кольору. Структура у ковпачка не гладка. Елемент як би утиснений всередину каністри. Внизу є невеликі щербини. Це дозволяє кришці не повністю прилягати до тарі. Між поверхнями залишається невеликий зазор. У підробка кришка неоднорідна за кольором, а також відрізняється відтінком. Зроблена не особливо якісно. Є напливи пластику, нерівності і шорсткості;
 • Маркування. Спробуйте провести рукою по написі з маркуванням. Відчуваєте невелику опуклість? Якщо так, то це оригінал. Причому в цих каністрах маркування завжди наносять тільки на лицьову частину каністри. У підробок все інакше. Маркування плоска, а також може бути з будь-якої сторони;
 • Етикетка. Ще одна ознака — це наклейка. Спеціальна етикетка наноситься ззаду каністри. При цьому сліди клею відсутня. Розташовується наклейка ідеально рівно. У підробок цього немає. Сама етикетка включає в себе 2 намагнічених шару. Верхній шар легко відстебнути, щоб прочитати інформацію всередині. Якщо верхній шар повернути на місце, то відбудеться примагничивание, і наклейка буде так само щільно триматися. Якщо відчуваєте ознаки клею, і наклейка липне до рук, то це вже контрафакт;
 • Штрих-код. У кожній оригінальній каністри є свій унікальний код. Перевіряється штрих-код в режимі онлайн через офіційний сайт. Якщо ввести цей код на сайті, то у відповідь побачите розгорнуту інформацію про продукції. Це деталі про заводі-виробнику, дата виробництва, а також місце виготовлення. Але це ще не 100% захист від копіювання. Хоча якщо після введення коду інформація не відобразилася, то купувати моторне масло від Ніссан не варто. Малоймовірно, що це оригінальна продукція.

Але і це ще не все.

Додаткові рекомендації

окремо Хочеться розповісти про каністрі, а також про інформації на етикетках.

Оригінальна каністра йде безшовна. Спеціальне обладнання, на якому виготовляються ємності, що дозволяє робити тару без видимих швів. Тому вся поверхня абсолютно гладка.

Якщо ж бачите шорсткості, явні ознаки швів, то тут можна говорити про підробку. Причому в основному шви зустрічаються в районі ручки.

Ще один момент — це етикетка. А точніше інформація, яка повинна міститися на етикетці каністри з маслом фірми Nissan.

На етикетці оригіналу присутній фірмовий значок японської компанії. Виконаний у яскраво-червоному кольорі. Друкується у форматі написи 3D. Має невидимі знаки, а також півтони.

Для виготовлення підроблених знаків застосовують дешеві фарби. Тому на поверхні видно розмитості.

Шрифт справжньої етикетки яскравий, чіткий, а також без перекосів або размытостей.

Маркування SAE побачити на лицьовій стороні неможливо. На цьому попадаються багато виробників контрафактної продукції.

Тепер подивіться на зворотний бік каністри. Тут наноситься інформація про продукт. В ній прописуються дані про:

 • виробнику;
 • дату виробництва каністра;
 • дату розливу олії;
 • умови зберігання продукції;
 • експлуатаційних характеристик;
 • обсязі олії.

Якщо ви бачите невідповідність, тоді можна сміливо говорити про те, що намагаються продати підробку. Не погоджуйтеся. Навіть коли ціна виглядає вкрай привабливою.

Тепер відомо, як відрізнити контрафактне масло Ніссан. Але в компанії розуміють, що копіювання вдосконалюється. І потрібен новий рівень захисту.

Якщо цікаво, можете дізнатися про ознаки копіювання інших популярних масел. А саме:

 • Total Quartz;
 • Toyota;
 • Liqui Moly;
 • Castrol;
 • Motul та ін

Детальніша інформація у відповідному розділі сайту про підробки.

Новий рівень захисту

Раніше компанія Ніссан практикувала нанесення спеціальних захисних наклейок. Вони були покликані захистити оригінал від копії. Проблема лише в тому, що наклейка легко знімалася, і її можна було перенести на іншу тару.

У другій половині 2020 року компанія Nissan оголосила про те, що запускає виробництво моторних масел в новій упаковці. На тару тепер наноситься додатковий захист.

Нові каністри отримали ергономічний дизайн, а також складну форму і неоднорідну структуру поверхні.

Для упаковки передбачено 2 основні кольори. Це чорний і сірий.

Масло вводиться на ринок з використанням нових каністр поступово. Тобто упаковка колишнього дизайну залишається актуальною і в 2021 році. Коли відбудеться повний перехід, сказати складно. Напевно Ніссан про це оголосить. Тоді стара каністра стане очевидною ознакою фальсифікату моторного масла.

Для ідентифікації автентичності на нових каністрах змінили підхід. Тепер на етикетку наносять QR код. Через спеціальний додаток можна за кілька секунд перевірити виріб.

Щоб шахраї не могли копіювати QR коди, на поверхню наноситься спеціальний шар. Додаток розпізнає факт його відсутності в автоматичному режимі.

Для перевірки потрібно зробити наступне. Камерою смартфона просканувати код. Потім користувача перекине на сайт, щоб завантажити за посиланням фірмове додаток. Встановивши програму, код сканується ще раз. У додатку буде покрокова інструкція, щоб користувач не заплутався.

Так, система автентифікації моторного масла Nissan старого зразка продовжує діяти. Тут потрібно зняти захисний шар, під яким ховається код. Потім прописати код в спеціальне поле на офіційному сайті виробника.

Підводимо підсумки

Моторні масла фірми Nissan відрізняються високою якістю. Причому не тільки власники автомобілів Nissan зацікавлені в покупці такої робочої рідини.

на Жаль, але популярність і попит призвели до появи підробок. Боротися з ними важко. Зупинити потік контрафактних каністр з маслом неможливо. Але зате можна проінформувати, а також проінструктувати споживачів, щоб вони знали, як розпізнати фальшивку.

Тепер і ви це знаєте. А тому в руки шахраям не потрапите.

Яким маслом користуєтеся? Знайомі з лубрикантом від Nissan? Зустрічалися підробки? Як вдалося розпізнати обман?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

А на цьому поки все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!