Як відрізнити справжні перли від підробки

Дізнайтеся, як визначити оригінал перлів, і що робити, якщо купили підробку. Експерт розповість про актуальні ознаки: зовнішній вигляд, упаковку, якість продукції

Отвори

Оскільки перли зазвичай використовують в якості компонентів для намист і браслетів, варто звернути увагу на отвори, через які просмикуються намистини.

На підробках часто можна побачити шари фарби та ознаки пластика всередині.

Домашня лабораторія

Перевірити перлини на предмет достовірності можна в домашніх умовах, провівши невеликий лабораторний тест. Тут нічого складного немає, зате спосіб перевірки вважається одним з найбільш точних і ефективних.

Для цього достатньо наявності 1 перлини для тестування. Підготуйте набір інструментів та матеріалів, який буде складатися з:

  • самій перлини;
  • склянки;
  • столового оцту;
  • ацетону (засоби для зняття лаку).

При цьому застосування оцту і ацетону — це різні способи перевірки.

  • Тест з допомогою ацетону. Першим ділом налийте в склянку невелику кількість ацетону. Бажано, щоб рідина повністю покривала бусинку. Опустіть туди перли. Залиште на кілька хвилин, щоб відбулася реакція. Якщо це натуральна перлина, тоді ацетон ніяк не вплине на неї. Мінерал розчинятися не має. Якщо ж це підробка, тоді ацетон стане мутнуватим. Це говорить про те, що почався процес розчинення. Найчастіше ацетон змиває шар фарби. Тому можна стверджувати, що перед вами фальшивка;
  • Перевірка оцтом. Якщо перший тест показав, що перли натуральний, варто додатково перевірити його за допомогою столового оцту. Налийте рідину в склянку. Особливість природного мінералу в тому, що в оцті він починає розчинятися. Якщо ж нічого не відбувається, перед вами швидше за все кулька з пластику.

Так, другий спосіб можна вважати варварським, оскільки ви своїми руками буквально знищуєте природний, перли. Зате це 100% підтвердження автентичності.

Плюс до всього, є ряд інших способів перевірки, які були розглянуті вище.