Як відрізнити підробку New Balance 574 від оригіналу

Відмінності між підробкою кросівок New Balance 574 і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Питання ціни

На цінник теж потрібно дивитися. Він може дати зрозуміти, кросівки зроблені справжніми фабриками, або це підпільна підвальна підробка.

Варто визнати, що ряд неофіціалів роблять непогано. Якість нижче рівня справжніх кросівок. Але все ж при низькою ціною їх можна взяти на сезон.

не Можна сказати, що купувати підробки соромно. Деякі свідомо беруть неоригінальні кросівки їх схожість із справжніми, а також унаслідок цінової доступності.

Але інша справа, коли людина розраховує на оригінал, а йому підсовують китайську підробку. Це прямий обман і шахрайство.

Запам’ятайте, що оригінальні 574 від New Balance не можуть коштувати дешевше 6000 рублів. І це за умови розпродажу і акцій. Підробки в середньому коштують 2-4 тисячі рублів. Різницю ви відчуваєте.

Продавці привертають до себе знижками. Нібито вони стоять 8000 рублів, але сьогодні унікальна знижка, і купити оригінал можна за 3700.

Так, офіційні представники також влаштовують розпродажі, а також проводять акції. Але ціни нижче 6000 рублів не опускаються. Плюс спеціальні пропозиції діють на моделі минулого року, а також на 2-3 розміри кросівки.