Як відрізнити оригінал Redmi Airdots від підробки

Дізнайтеся, як правильно відрізнити підробку Redmi Airdots від оригіналу по інструкції з наочними фото. Актуальні поради, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Привіт! Проблема підробок знайома багатьом. Копіюють брендові, а також популярні речі. Це одяг, взуття, електроніка та ін. Під загрозою і мобільні аксесуари. Сьогодні мова піде про Redmi Airdots — як відрізнити від підробки.

Ситуація трохи дивна. Компанія Xiaomi випустила недорогий аксесуар. За ціною цей слуховий апарат не порівняти з AirPods 2 від Apple, а також Samsung нирки золото, які активно підробляють.

За ціною аксесуар ближче до іншого представника бренду. Це Xiaomi Навушники Basic.

Але шахраї вирішили так. Тепер головне завдання — навчити визначати оригінальний аксесуар, а також розуміти, де підробка.

Телефон сильно втратить в якість, функціональність та комфорт, тобто взяти не оригінал, а дешеву копію Airdots.

Особливості пристрою

Основною темою для обговорення буде Xiaomi Airdots — як відрізнити підробку від оригіналу.

Але спочатку треба зрозуміти, що собою представляє цей товар.

Стандартна комплектація включає такі елементи:

  • пакувальну коробку;
  • кейс з пластику;
  • інструкції;
  • 3 пари амбушюр;
  • бездротові навушники.

Оригінальний аксесуар має продуманий дизайн. Виконання недороге, але практичне. Виробник вирішив зробити пристрій, яке буде надійним, простим і доступним. Тому від ряду додаткових опцій відмовилися. Навушники від Xiaomi серії Redmi завоювали заслужену популярність за рахунок цього.

Кожен динамік має форму капсули, а також закруглені гладкі краю. Це зроблено для зручної і надійної фіксації пристрою в вусі.

Кожен модуль оснащується механічною кнопкою, а також індикатором стану.

Девайс укладається в пластиковий кейс. Всередині є гніздо з коннектором, яке служить для підзарядки.

Для виготовлення кейса використовується тільки чорний матовий пластик. Якість середня, але гідне. Форма кейса плоска. Це спрощує зберігання в кишені або сумці. Кришка, а також модулі утримуються за рахунок роботи невеликих магнітів. Це не дозволить кейсу випадково відкритися, а модулів випасти і загубитися.

Головна проблема в тому, як відрізнити Airdots від підробки полягає в якісному копіюванні. Так, є відверті фальсифікати. Там інший колір, інша форма, орфографічні помилки в назві бренду та ін. Про них навіть говорити немає сенсу. Все очевидно.

Але Redmi Airdots підробка більш високого рівня відрізняється схожістю з оригіналом. Доведеться бути уважним і зосередженим.