Як відрізнити оригінал годинника Orient від підробки

Порівняльна характеристики підробки годинника Orient та оригіналу. Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Всім привіт! Купівля годин для багатьох є важливим, а також знаковою подією. Так, далеко не всі можуть дозволити собі справжні Rolex. Але існують бренди, які коштують недорого, але при цьому вважаються статусними, якісними, а також користуються підвищеним попитом. Серед них явно виділяється компанія Orient. Але висока популярність спричинила за собою серйозну проблему. Це повінь ринку копіями.

Сьогодні говоримо про годинник Орієнт — як відрізнити оригінал від підробки. І зробити це можна кількома способами.

Почати варто з того, що годинник Orient є першим іноземним брендом, який з’явився на вітчизняному ринку. До цього була можливість купувати лише аксесуари місцевого виробництва.

В часи СРСР питання про те, як відрізнити оригінал Orient від підробки не виникало. Людям навіть в голову не приходило, що японські наручні годинники можуть бути підробленими.

Але ситуація в сучасній Росії, Україні та країнах СНД зовсім інша. Тут доводиться знати, купуючи Orient, як відрізнити підробку.