Як відрізнити справжній Puff plus від підробки

Експерт розповість про відмінності підробки Puff plus від оригіналу перед покупкою. Читайте про особливості упаковки і зовнішнього вигляду в фальсифікату та підробленої продукції

Привіт! Електронні сигарети можливо знаходяться на піку популярності. Багато хто відмовляється від звичного тютюну в папері та з фільтром. Замість цього переходять на електронні девайси. Такі як Puff. Але попит породив іншу проблему. Це фальшивки. Тому виникає закономірне питання — як відрізнити справжній Puff Plus від підробки.

Мова піде не тільки про Пафф Плюс, але також і про стандартному виконанні цього курильного пристрою Puff Bar.

Проблема підробок в тому, що вони не здатні гарантувати якість і безпеку для курця. Плюс це недовговічність, а також невідповідність заявленій кількості затяжок. Різні смаки, що не відповідають лінійці виробника. Так що причин навчитися відрізняти контрафакт більш ніж достатньо.

Знайомство з пристроями

Puff Bar, як і Puff Bar Plus, є популярною маркою електронних сигарет.

Вони відрізняються компактними розмірами, а також одночасно великою ємністю акумулятора на 280 Ач.

У стандартному виконанні пристрій дає 300-400 затяжок. Бак з курильної сумішшю розрахований на 1,3 мл В умовах інтенсивного куріння його вистачає на 1,5-2 дні.

Оригінальні пристрої відрізняються приємним і лаконічним дизайном, а також широким вибором кольорів та смаків.

Є 2 системи Puff Bar. Це стандартна і покращена. Саме вона і отримала назву Puff Bar Plus. Основна різниця в кількості затяжок. Якщо звичайний девайс дає 300-400, то у версії Плюс це 800 затяжок. Збільшилася і ємність батареї. Тепер вона становить 550 Ач.

Існують відмінності в габаритах. Пафф Бар Плюс більше за розмірами.