Як відрізнити справжній геймпад Dualshock 4 від підробки

Покрокове керівництво по вибору оригіналу Dualshock 4. Як розрізнити між цією продукцією і фальсифікатом розповість експерт. Недоліки підробленої продукції

Всім привіт! Якщо ви є шанувальником ігрових приставок, або у вас є друзі і знайомі, яким хочете зробити приємний подарунок у вигляді ігрового контролера, то ця тема буде цікавою. Адже сьогодні ви дізнаєтеся, як відрізнити справжній геймпад DualShock 4 від підробки.

Серед всіх ігрових продуктів від компанії Sony, цей девайс в даний час найпопулярніший. Багато хочуть придбати саме його.

Але буде неприємно, якщо виявиться, що куплений DualShock підробка. Це інша реакція на натискання, нетривалий термін служби, уповільнений відповідь на дії, а також самовільне виконання тих або інших функцій.

Досвідчені гравці зазвичай без проблем визначають, як виглядає оригінал джойстик серії DualShock, а де підробка. Але і ви зможете відрізнити пристрою, якщо ознайомитися з докладною інструкцією.

На що потрібно звертати увагу

Поговоримо конкретно про DualShock 4 — як відрізнити підробку від оригіналу саме на прикладі цієї серії.

У геймпадів є свої відмінні характеристики. З їх допомогою, купуючи продукт в магазині, або замовляючи через Інтернет, можна переконатися в правильності своїх намірів купити його. Або, навпаки, відмовитися від покупки, оскільки перед вами підробка виявилася DualShock 4.

У випадку з DualShock 4 як відрізнити підробку? Зробити це можна за:

  • упаковці;
  • комплектації;
  • зовнішнім виглядом;
  • інформаційній наклейці;
  • додатковим дрібниць.

Бувають певні складнощі з тим, як відрізнити оригінальний DualShock 4 від підробки. Не чекайте, що копія видасть себе відразу. Доведеться як слід вивчити девайс.

Тільки за візуальними ознаками зробити це не вийде. Шанси потрапити на підробку збільшаться. Так що краще дістати пристрій з упаковки та перевірити зовнішні особливості, а також випробувати товар у справі.

Оригінальний джойстик відрізняється ергономікою і анатомічно продуманою формою. Тому він зручно лягає в руки. А при тривалому час гри не виникає дискомфорт. Стики і шви не повинні відчуватися шкірою.

Якщо ж відчуваєте шорсткості, відчуваєте долонею, де місця стиків, і при рухах з’являється враження, наче руки дряпаються, це точно підробка.

Ще зверніть увагу на вагу. Це один із способів, як відрізнити ДуалШок 4 від підробки. Вага оригіналу з упакуванням складає 343 грам. Підробка може бути легше або важче.