Як відрізнити справжній електросамокат від підробки: Xiaomi

Усі відмінності підробки електросамокатів від цієї продукції. Читайте порівняльну характеристику контрафакту та оригіналів. Експерт підкаже, як не потрапити на виверти шахраїв

Привіт, друзі! Говорити про те, що вся продукція з Китаю і від місцевих фірм — це низька якість і ширвжиток, давно не актуально. Багато великих компаній мають свої потужності в Піднебесній. Та й самі місцеві компанії — це бренди зі світовим ім’ям. У їх числі і компанія Xiaomi. Сьогодні поговоримо про те, як відрізнити справжній електросамокат від підробки на прикладі продукції цієї фірми.

В даний час асортимент компанії Xiaomi більш ніж значний. Сюди входять телефони, зарядні пристрої, зовнішні жорсткі диски, програвачі, квадрокоптеры, а також розумні годинник і планшети. Також в асортименті є і електросамокати.

Самокати цієї фірми швидко стали хітом продажів на російському, а також міжнародному рівні. Але все те, що користується попитом, обростає не тільки прихильниками, але і бажають заробити на чужому успіху.

Мова йде про шахраїв, які незаконно збирають копії електросамокатів, і продають їх під виглядом оригіналу.

Варто визнати, що справжні самокати від китайської компанії — це якісні, надійні, а також недорогі транспортні засоби для пересування по місту. Оригінал здатний служити роками.

А ось підробка може функціонувати в нормальному режимі максимум кілька місяців. Найчастіше через 2-4 тижні вже з’являються перші проблеми. Плюс відчувається явна невідповідність заявленим характеристикам при першій же спробі покататися на пристрої.

Щоб зрозуміти, де підробки електросамокатів, а де оригінальні пристрої Xiaomi, потрібно уважно вивчити девайс з усех ракурсів.

Розглянемо кілька рекомендацій.