Як відрізнити справжній акумулятор від підробки

Захистіть себе від фальсифікату та контрафакту, прочитавши покрокову інструкцію щодо розрізнення підробки акумулятора від оригіналу. Детальна інформація за самостійним визначенням

Привіт, друзі! Величезна кількість пристроїв працюють від акумуляторних батарей, а також від акумуляторів. Це різні пульти дистанційного управління, безпровідні джойстики, мобільні телефони, а також смартфони і планшети. Навіть у зубну электрощетку можна вставити пару акумуляторів, і насолоджуватися їх тривалою роботою, на відміну від звичайних батарейок. Але і тут виникає питання про те, як відрізнити справжній акумулятор від підробки.

Незважаючи на навалу підроблених акумулятора 18650, основний упор все ж роблять саме на АКБ від телефонів, смартфонів, а також планшетів. Це найбільш затребуваний товар. Тому його активно копіюють і продають різними способами.

Окремої уваги заслуговують підроблені акумулятори для автомобілів. Це вже зовсім інша категорія товару. Якщо буде цікаво, складемо окремий список рекомендацій, а також ознак підроблених АКБ для машин.

Нині ж зосередимося на тому, як відрізнити оригінальний акумулятор від підробки для мобільних пристроїв і різних гаджетів.