Як відрізнити справжній фарфор від підробки

Як визначити оригінал порцеляни? Дізнайтеся, чим відрізняється підробка від цих товарів. Підбірка порад, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Добрий день друзі, всім давно відомо, що підроблений фарфор намагаються видати за справжній і у багатьох це виходить. Шахраї вже дійшли до того, що видають полімерні матеріали за фарфор. Для початку давайте розберемо, що ж таке фарфор.

Фарфор-це керамічний матеріал, що складається з білої глини (каоліну), кварцу і польового шпату. Малюнок нанесений на виріб проникає в глиб посуду і не стирається з часом. Якщо легенько вдарити фарфор дерев’яною палицею, то можна почути високий чистий звук.

Підробка – це втрата грошей, можливу шкоду здоров’ю, неякісний матеріал і з часом стирається малюнок.

Щоб не попастися до недобросовісним виробникам, краще купувати покупки тільки в перевірених магазинах Яндекс Маркет, а при виборі антикваріату радитися з фахівцями.

Зовнішній вигляд

Перед придбанням порцеляни потрібно провести ретельний огляд. Оригінальний фарфор:

  • Немає шорсткості
  • Поверхня рівна
  • Приємна на дотик
  • Відсутні вкраплення.

Неприпустимі плями, тріщини та інші сторонні деформації.

Краї виробів однакової товщини, правильної форми з чіткими геометричними лініями.

Як відрізнити справжній фарфор від підробки? Оригінальний фарфор з рідного матеріалу відрізняється від підробки візуальної крихкістю. Товщина стінок становить 2,5 мм. Піднесіть до яскравого світла, виріб буде злегка просвічуватися.