Як відрізнити оригінальну колонку JBL від підробки

Дізнайтеся відмінності між підробкою колонки JBL і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Всім привіт! Хтось пам’ятає, а інші бачили в фільмах, як вулицями ходила молодь, і слухала музику через величезні бумбокси. Але мода на вуличну музику померла 80-х року. Але згодом відродилася. Багато в чому завдяки портативних колонок від JBL. Зараз це лідер сегменту.

Але з-за великого попиту з’явилися копії. І підроблених колонок стає все більше. Тому виникає закономірне питання — як відрізнити оригінальну колонку JBL від підробки.

Часто на сайтах можна зустріти відгук, що JBL звучить жахливо, акумулятор не тримає, безліч audio форматів не підтримується.

Всьому виною копії. Є порівняно якісні репліки. Але продається і маса дешевих підробок. Вони максимум повторюють кольори оригіналу, а також назву на виробі. Але в іншому це колонка низького рівня виконання.

Що поганого в підробках

Сьогодні говоримо про JBL — як відрізнити оригінал від підробки. Але спочатку невеликий відступ.

Є категорія покупців, які не бачать нічого жахливого в покупці репліки. Нібито це той же бездротовий гаджет, тільки за менші гроші.

Поширене оману. Є маса причин, щоб не купувати фальсифікат. Для початку це характеристики, які поступаються оригінального пристрою.

Також девайс складається з компонентів низької якості. Розраховувати на довгу службу пристрою не доведеться. Такі колонки швидко виходять з ладу.

Копії — це сильний удар по репутації виробника. Вже кілька років ведеться запекла боротьба з підпільними виробниками, а також з реалізаторами. Але викорінити це зло у Harman не виходить своїми силами. Як і у будь-якої іншої компанії, чию продукцію активно підробляє. Взяти ті ж годинник Casio, або пародії на iPhone 11. Casio і Apple також втрачають багато грошей із-за шахраїв. Але і зупинити потоки реплік з Китаю та інших країн практично неможливо.

Що залишається? Вірно. Покладатися на себе, а також дотримуватися рекомендацій виробника.

Виробники оригіналу зазвичай завжди попереджають клієнтів про можливі підробки. І пропонують повноцінний гайд, щоб відрізнити копію, і не стати жертвою шахраїв.

У випадку з Bluetooth колонками все йде саме так. Тому зараз дізнаєтеся, як відрізнити колонку JBL від підробки.