Як відрізнити оригінал JBL Charge 3 від підробки

Поради з правильного виявлення розбіжностей між підробкою JBL Charge 3 і оригіналом. Як без експертної допомоги можна виявити невідповідності з фальсифікатом

Привіт, друзі! Портативні колонки ще кілька років тому ввійшли в моду. І тепер не втрачають актуальності. А виробники продовжують пропонувати нові пристрої. У числі визнаних світових лідерів компанія Harman зі своїм брендом JBL. Фактично це найпопулярніші колонки в світі. Проблема лише в тому, що за популярністю було неприємний наслідок. Це вихід на ринок контрафактної продукції.

Сьогодні на розгляді пристрій під назвою JBL Charge 3. Одна з ходових колонок, яка добре продається, а також користується заслуженою популярністю. Постараємося детально відповісти на головне питання — як відрізнити оригінал JBL Charge 3 від підробки, і які ознаки видають копію.

Щоб зрозуміти це, потрібно детально вивчити сам пристрій, а також упаковку. В ряді випадків вже за зовнішнім виглядом коробки можна зрозуміти, що продавець спеціалізується на продажу контрафактних колонок. Це імітація JBL, реальні характеристики та можливості якої і близько не відповідають справжньому аксесуару.

Так, у JBL більш обширний каталог, включаючи колонки для авто. Але сьогодні на прицілі bluetooth пристрій, який носить назву JBL Charge 3. Є ще цікава серія Pulse. Та й про вихід 4 покоління Charge забувати не варто. Хоча у випадку з Charge 4 підробок на ринку не так багато. Мабуть, шахраї поки зосереджені на найбільш ходовий і популярної версії Charge 3.