Як відрізнити Самсунг S10 оригінал від підробки

Порівняльна характеристики підробки Самсунг s10 і оригіналу. Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції. Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Здрастуйте, дорогі читачі! Підробка смартфонів — це поширене явище. Копіюють в основному ходові, а також популярні моделі. Не винятком стали розробки компанії Samsung. Сьогодні говоримо про те, як відрізнити Самсунг S10 оригінал від підробки.

Південнокорейський виробник — це головний конкурент Apple і їх iPhone. І оскільки активно копіюють iPhone 8 і інші версії iPhone, то дивуватися підробкам топових моделей від Самсунг не доводиться.

Є ряд схем і розлучень, з-за яких люди купують підробки. Щоб не бути в їх числі, уважно вивчіть поради. Це дасть наочно зрозуміти, як відрізнити Самсунг Галаксі S10 від підробки.

Де їх продають

Смартфон — це дороге і важливе пристрій для сучасної людини. Серія Samsung Galaxy одна з найбільш продаваних у світі. Недавній новинкою стала модель S10, а також її різновиду у вигляді S10e і S10 Plus.

Придбати такий мобільний девайс мріють багато. І майже кожен прагне зекономити.

Підробка реалізується різними способами:

  • в переходах;
  • з рук;
  • в неофіційних магазинах;
  • через Інтернет.

Поширеним явищем стала купівля з рук. Чоловік розповідає жахливу історію. Пропонує взяти Самсунг за півціни. Тільки покупець не враховує, що пропонований телефон — не оригінальний. І будь-сервіс Samsung це підтвердить. А гроші вже заплачені. Знайти цю людину неможливо.

Не економте. Якщо в магазині величезна знижка, і ціна на 30-50% менше, ніж в офіційному магазині Самсунг, то вас намагаються обдурити.

Тепер до питання про Samsung Galaxy S10 — як відрізнити підробку.