Як відрізнити оригінал Айфон 6 від підробки

Поради з правильного виявлення розбіжностей між підробкою iPhone 6 і оригіналом. Як без експертної допомоги можна виявити невідповідності з фальсифікатом

Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні розповімо про те, як відрізнити Айфон 6 від підробки.

Це вже не новинка на ринку електроніки. Нові iPhone презентують кожен день. І зараз айфон 6 доступний в основному на вторинному ринку. Плюс може зустрічатися нова репліка.

Але видавати підроблений апарат за новий оригінальний не розумно. Його зняли з виробництва. Apple давно припинила його випускати.

Оскільки нову модель не кожен може собі дозволити, багато шукають якісний, а також добре зберігся старий девайс.

Будьте уважними. Часто продається копія під оригінальний апарат. Якщо це підробка, то відрізнити її ви зможете без проблем. Досить дізнатися характерні особливості контрафактних версій.

Є ще одна проблема. Це відновлені девайси. Про них розповімо окремо.

Перевірка на справжність

Для початку про те, як відрізнити айфон 6 оригінал від підробки.

Повсюдно зустрічається китайський варіант яблучного смартфона. Це сумнівні, а також низькоякісні пристрою. Вони копіюють оригінальні пристрої. Але отримати повний перелік властивостей, функцій, а також можливостей ні одна копія не здатна.

Американський виробник перевів збірку смартфонів в США. Тому всі iPhone зроблені в Китаї. 6 покоління не виняток.

Вказувати на те, що апарат підроблений по надпису не можна.

Але китайський китайському ворожнечу. Якщо оригінал, а копія. Різниця величезна. В плані якості, складання, а також інших параметрів.

Є кілька способів зрозуміти, що айфон 6 підробка.