Як відрізнити оригінальний Айфон 11 PRO від підробки

Ознайомтеся з порадами щодо розрізнення підробки iPhone 11 PRO від оригіналу перед покупкою. Дізнайтеся все про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Привіт, друзі! Навряд чи варто заперечувати той факт, що iPhone — це найвідоміші, а також популярні смартфони в 2021 столітті. Андроїдів багато, а iPhone один. Якщо бути точніше, то поколінь у яблучного смартфона досить багато. І кожна версія була популярнішою іншого. Це ж стосується і iPhone 11 Pro. Про нього і будемо сьогодні говорити. Розповімо про те, як зрозуміти, що iPhone 11 Pro підробка.

Дивно, але ще до офіційного надходження у продаж на ринок почали виходити перші підробки. Разюче, що копії вийшли раніше, ніж оригінал.

Щоб не купити собі фальшивий айфон, а заплатити пристойні гроші за 100% оригінал, потрібно дізнатися, як відрізнити пародію і чим відрізняється репліка від справжнього мобільного пристрою.

Виключно оригінальний яблучний смартфон — це якісний, багатофункціональний, надійний, а також безпечний девайс від компанії Apple.

З чого почати

Є кілька загальних порад, які допоможуть зрозуміти, де айфон 11 Про оригінал і підробка.

В обох випадках це буде Китай. Не секрет, що виробництво продукції Apple зосереджено на території Піднебесної. У США ніхто не збирає смартфони. Це удаваний стереотип, який не має нічого спільного з реальністю. І якщо вам хтось скаже, що справжній апарат — це виключно той, де написано made in USA, проходите повз таких експертів. Вони нічого не розуміють.

Вже є ціла серія матеріалів, присвячених підробленими яблучним телефонами на сайті. Зокрема це стосується наступних моделей:

  • iPhone 6;
  • iPhone 7;
  • версія iPhone 8;
  • iPhone 11;
  • iPhone 11 Pro Max.

Саме між 11 і 11 Pro Max розташовується сьогоднішній герой в особі моделі 11 Pro.

Почнемо обговорювати питання про те, як визначити айфон 11 Про від підробки.

насамперед зверніть увагу на кілька загальних порад. Вже за ним багато в чому можна зрозуміти, репліка це або оригінальний апарат. Адже копія буває різного рівня виконання. Іноді відмінність лежить на поверхні. А в деяких випадках вдається скопіювати функції, зовнішній вигляд. Та й камера ніби справжня. Але деталі все одно вказують на те, що це підробка.

Загальні рекомендації

Врахуйте наступні момент, а також прислухайтеся до порад:

  • По можливості в магазині або у знайомих вивчіть у деталях справжній апарат. При покупці буде добре, якщо на руках опиниться 100% оригінал. Наочне порівняння ще більш ефективне;
  • Придивіться до дрібниць. Це зазори на корпусі, екрані, а також між кнопками. Оцініть, наскільки якісні матеріали, чітко пропечатана інформація. Подивіться, що нанесено за задню панель;
  • Натисніть на всі доступні клавіші. Перевірте, як працює апарат. Зайдіть в головне меню;
  • Зняти кришку з 11 Про можна лише за умови, що викруткою будуть відкручені спеціальні шурупи. Розташовуються з боків зарядного гнізда. Якщо головки шурупів подряпані і пошкоджені, то 100% апарат розкривали. Для яких цілей, не має значення. Купувати розкритий айфон 11 Про не варто;
  • Справжній яблучний смартфон має один слот для Сім-карти;
  • Ніколи на телефонах Apple не було слотів для карти пам’яті, антен, а також роз’ємів USB;
  • Бюджетна копія розпізнається за знімною задній кришці, а також по змінному акумулятора;
  • Часто за 11 Про видають 10 модель. Просто наклеюють накладку, яка імітує оновлену камеру;
  • Явна ознака підробки — це неправильно вказана назва бренду;
  • Іноді різниця помітна за кількістю камер, розмірами пристрою, а також за кольором. Вивчіть офіційний каталог Айфон 11 Про і подивіться, в яких кольорах Apple випускала цей апарат. Якщо у вашого списку немає, то це підробка;
  • Корпус виключно алюмінієвий. Шахраї зазвичай беруть за основу пластик, і забарвлюють його. При попаданні в руку справжній iPhone 11 Pro буде передавати на шкіру приємний холодок.

Але це далеко не повний список ознак, за якими можна розпізнати підроблений мобільний апарат фірми Apple.

Вивчаємо упаковку

Якщо вдалося знайти новий iPhone 11 Pro, або купуєте з рук старий апарат, вимагайте обов’язкового пред’явлення упаковки. Без неї брати телефон не стоїть.

Компанія Apple — це зразковий перфекціоніст. Не дарма їх смартфони вважаються кращими в світі за якістю, складання і функціоналу.

Але також велика увага приділяється дрібниць. Коробка в їх числі.

Тут варто дивитися на такі моменти:

  • справжня коробка збирається з крейдованого щільного картону;
  • всі кути ідеально рівні;
  • на коробку обов’язково наноситься фірмовий логотип методом тиснення;
  • в нижній частині коробки є наклейка, де міститься основна інформація про пристрій;
  • на фірмовій упаковці та етикетці не може бути поліграфічних дефектів, а також орфографічних помилок;
  • завжди доступний штрих-код, який складається з 13 цифр;
  • за допомогою цього коду можна перевірити факт достовірності девайса через офіційний сайт.

Будьте уважними. Шахраї можуть вказувати коди інших моделей і версій. Наприклад, ви купуєте iPhone 11 Pro, а по штрих-коду виявляється, що це повинен бути 10 айфон.

Ще загляньте на зворотну сторону пакувальної коробки. Там є ще одна наклейка. Служить для вказівки моделі, серійного номера, коду IMEI, а також ємності вбудованої пам’яті смартфона.

по комплектації

Перевіряючи смартфон Apple на предмет достовірності, обов’язково подивіться на комплектацію. Це один з ключових показників.

Виробник завжди додає в коробку фірмовий кабель зарядного пристрою, мережевий адаптер, скріпку для відкриття лотка з сім-картою, навушники Airpods, а також документи.

Кабель виключно Lightning. Жодних USB шнурів. Плюс кабель для оригінального смартфона завжди більш м’який, ніж у копії. На лиття з пластику немає ніяких дефектів. Кабель ідеальний за виконанням.

Врахуйте, що кожен компонент комплектації укладається в персональну упаковку.

Комплектація підробок часто нагадує оригінальний набір комплектуючих для iPhone 11 Pro. Є скріпка і інструкція. А ось фірмових наклейок немає. Зарядний пристрій помітно відрізняється. Також для навушників застосовують старий варіант упаковки. Оригінальні навушники зобов’язані перебувати в упаковці, виконаної з біорозкладаного матеріалу. У китайців це проста дешева плівка або пластик.

Про що розповість камера

Наступний пункт для перевірки — це камери.

Основний акцент зробіть на головній камері. Лінза у основної камери більше, ніж у бюджетних пародій. Також передбачений додатковий захисний шар. З-за нього лінза має синюватий відтінок.

У китайців, які займаються виробництвом пародій на айфон 11 Про, камера у вигляді потрійної оптики схожа на оригінал. Є ті, хто робить камеру практично ідентичною.

У такій ситуації подивіться на те, як розташовується логотип смартфона. Він повинен розташовуватися в центрі задньої панелі. Це важливо, оскільки на попередніх версіях логотип мав зсув у бік верхньої межі.

Перевірка по дисплею

Оригінальний екран завжди максимально щільно прилягає до алюмінієвого корпусу. Це закон для справжнього телефону.

Якщо екран вимкнений, то дисплей буде мати глибокий чорний колір.

Помітивши будь-які проміжки або щілини, практично напевно такий телефон буде підробленим. Або це оригінал, який знімали, ремонтували, міняли внутрішні компоненти. Так чи інакше, купувати пристрій не рекомендується.

Цікаво і те, що підробку можна визначити за не самому очевидному ознакою. Це неприємний запах. Дешевий пластик і електроніка видають себе навіть по аромату. Як би дивно це не звучало, але при покупці понюхайте айфон.

Тест через iTunes

На завершення ще один дієвий спосіб вивести шахраїв на чисту воду. Це перевірка оригінальності за допомогою фірмового програмного забезпечення.

Треба лише підключити iPhone 11 Pro до комп’ютера або ноутбука, на який попередньо була встановлена відповідна програма.

Якщо підключити цей девайс, програм швидко розпізнає і синхронізується з айфоном. А підробка видає помилку.

завершення

А на завершення хочеться нагадати про перевірку за серійним номером. Якщо вбити його в спеціальне поле на офіційному сайті, можна дізнатися, що перевіряється яблучний смартфон справжнім.

Фальшивка ніколи не зможе пройти процедуру верифікації.

Обов’язково порівняйте дані про назву моделі, серійний номер IMEI. Відповідна інформація вказана на упаковці, а також повинна бути присутніми в меню смартфона. Якщо між даними є різниця, це 100% підробка.

до Речі, не багато знають, що код IMEI додатково дублюється на лотку для сім-карти.

Виконати перевірку iPhone 11 Pro на справжність не складно. Але краще підходити до вирішення цього питання комплексно, орієнтуючись на основні ознаки копій, а також відмітні особливості оригінального смартфона.

Хто є власником iPhone 11 Pro? Наскільки задоволені покупкою? Впевнені, що це не підробка? Перевіряли на справжність? Які методи використовували?

Чекаємо відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому все. Будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!