Як відрізнити оригінальний Айфон 7 від підробки

Дізнайтеся, як правильно відрізнити підробку iPhone 7 від оригіналу по інструкції з наочними фото. Актуальні поради, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Здрастуйте, шановні читачі! Думаю, багатьом буде цікаво дізнатися, як відрізнити оригінальний айфон 7 від підробки.

Новим цей апарат знайти важко. В основному продають відновлені, а також старі моделі. На жаль, під виглядом оригіналу часто продають копії.

Є ті люди, коли свідомо беруть репліки і пародії на флагманські смартфони. Про них мова не йде. Хочу застерегти тих, хто планує взяти справжній апарат.

На ринку зустрічається контрафактна продукція. І якщо останні моделі iPhone підробляють не так часто, то усталені моделі копіюють активно. У їх числі і 7 покоління.

Порівняння буде проводитися з максимально схожою копією. Це дасть зрозуміти, купуючи айфон 7, як відрізнити оригінал від підробки.

Наявність сходинки на екрані

Вивчати коробку, а також комплектацію часом немає сенсу. Багато продавці старих телефонів продають апарати без них. Як і у випадку з підробленими iPhone 6.

А на корпус пристрою варто поглянути. Одна з ознак того, як відрізнити iPhone 7 від підробки. Це сходинка на екрані.

В оригіналі екран плавно переходить в корпус. Є його продовженням. У копій є невелика сходинка.

Такий же виступ вказує на те, що пристрій ремонтували, а також використовували неоригінальні елементи.

Ще поторкайте пальцями екран. Відбитки з’являються активно? Тоді олеофобним покриття тут немає. Ще одна ознака репліки.

Антиблікове покриття також відсутня. При активному або точковому освітленні працювати зі смартфоном буде неможливо. Тому для перевірки вийдіть на вулицю, або увімкніть яскраве світло в приміщенні.