Як відрізнити оригінал Huawei P30 від підробки

Стаття розповість про відмінності між підробкою Huawei P30 і оригіналом. За якими ознаками можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар перед покупкою?

Здрастуйте, дорогі друзі! Покупка телефону — це відповідальна і важлива захід. Плануючи витратити близько 30-50 тисяч рублів на смартфон, хочеться бути впевненим у його якості, а також автентичності.

На ринку зустрічається безліч підробок. І модель Huawei P30 не виняток. Вона також доступна у версії P30 Pro. Звичайна P30 коштує 35 тисяч рублів. Про версію доведеться віддати 50-52 тисячі рублів. Ціни змінюються і їх можна дивитися в Яндекс Маркет.

Але у продажу є копії цього смартфона. Стоять вони в кілька разів дешевше. Виглядають однаково. Але чи однакові там характеристики? Чи є сенс переплачувати за оригінал? З цим і розберемося, а також розглянемо всі відмінності.

Вивчаємо коробку

Зрозуміти, що купується Huawei P30 Pro підробка можна по коробці.

Але коробка зазвичай видає тільки копії низької якості і репліки. Останні і не приховують, що це копії.

Смартфон P30 Pro підробка знаходиться в коробці майже без розпізнавальних знаків. На фальшивках немає логотипу виробника, а також відсутня повна назва.

Ще Huawei P30 підробка має ряд графічних елементів із зворотного боку коробки. У оригіналу є тільки кілька елементів в нижній частині.

Якісна Хуавей Р30 Про підробка має ідентичну коробку. Тут знайти різницю не вийде. Тоді дивіться на інформаційну наклейку.

В оригіналі на неї наносять:

  • всі характеристики моделі;
  • штрих-код;
  • IMEI код пристрою;
  • серійний номер.

Частина інформації російською мовою. Це вказує на те, що телефон Huawei офіційно поставляється в Росію. Хоча ця марка відчуває складнощі з операційною системою, її смартфони продаються в РФ.

Хороший спосіб як відрізнити Huawei P30 Pro від підробки. Це наявність напису 5G на лицьовій стороні упаковки. Немає. Цей апарат не підтримує роботу в цій мережі. Це виверти шахраїв.