Як відрізнити оригінальний Айфон від підробки

Як перевірити оригінальність iPhone розповість докладна стаття. Дізнайтеся, які особливості упаковки і зовнішнього вигляду в фальсифікату та підробленої продукції

Привіт! Об’єктивно iPhone — це культовий смартфон. Про нього мріють усі. Але купити може не кожен. Наскільки ціна виправдовує себе, можна сперечатися нескінченно. Ті, хто зважився на покупку, повинні не потрапити в пастку шахраїв. Тому сьогодні про те, як відрізнити оригінальний айфон від підробки.

кілька способів, ви могли підкреслити із статей про конкретні моделі iPhone 6, а також iPhone 7 і наступних поколінь.

Якщо досвіду в експлуатації яблучного смартфона немає, то уважно вивчити всі ознаки контрафакту. А також врахуйте, що виділяється оригінальний апарат. Це його зовнішній вигляд, екран, начинка, вбудовані функції та ін

Яка ціна і хто продавець

Почнемо з того, як відрізнити айфон від підробки, без прив’язки до конкретної моделі, за ціною і продавцю.

Є безпечний спосіб купити телефон. Замовити його через офіційний сайт виробника, а також відвідати фірмові магазини Apple. Там репліка або копія продаватися не може.

Але ситуації трапляються різні. Не всі можуть дозволити новий апарат. Доводиться шукати старий айфон, а також звертатися до неофіційні магазини.

Так як відрізнити айфон оригінал від підробки? Все просто. Це популярний смартфон. Ніхто в здоровому глузді не буде його продавати задешево. Та розпродажів у зв’язку з закриттям магазину не проводять. Якщо це справжні апарати.

Продаючи справжній iPhone, продавець впевнений у його якості, а також юридичній чистоті. І ціну він поставить солідну. І знайдеться той, хто заплатить. Це факт.