Як відрізнити оригінальний Айфон 11 від підробки

Дізнайтеся, як самому визначити підробку iPhone 11. За якими ознаками можна розпізнати справжність при купівлі товару. Поради щодо вибору якісного товару

Здрастуйте, шановні читачі! Сьогодні говоримо про те, який айфон 11 підробка.

на Жаль, кількість фейкових апаратів на ринку зростає. Сам виробник Apple боротися з ними не може. Зате покупці здатні навчитися помічати різницю між підробленими, а також оригінальними пристроями.

Справжній iPhone — це мрія мільйонів. Варто девайс дорого. Але багато хто впевнені, що ціна себе виправдовує. Це якісний смартфон, а також потужний апарат.

Якщо вас цікавить як відрізнити оригінальний айфон від підробки 11 моделі, потрібно провести повний огляд і аналіз. Як і у випадку з підробками під iPhone 6, iPhone 7 і iPhone 8. Їх встигли обговорити. Тепер переходимо на 11 модель.

Зовнішній вигляд

Почнемо з того, як відрізнити айфон 11 від підробки за зовнішніми характеристиками.

Копія буває різного рівня. Від відвертої дешевки з антенами і вбудованим телевізором. До дуже схожого аналога. Але визначити підроблений айфон 11 все одно можна.

Дешева підробка може відрізнятися:

  • іншим кількістю камер;
  • висувними антенами;
  • слотами на 2 сім-карти;
  • роз’ємом для карти пам’яті;
  • помилками в назвах;
  • іншим логотипом.

Зустрічався нібито айфон, де яблуко надкусано з іншого боку. Або зовсім там малювали грушу.

Але якщо апарат скопійований точно, то знайти відмінність складніше. Зрозуміти, що цей iPhone 11 підробка проблематичніше. Потрібно шукати додаткові ознаки.