Як відрізнити справжню спіраль Мірена від підробки

Як можна розпізнати справжність і оригінальність спіралі Мірена? Поради щодо вибору якісного товару. Як упаковка, зовнішній вигляд і інші ознаки видають підробку

Привіт! Питання контрацепції стоїть дуже гостро. Небажана вагітність приносить ряд проблем. Про захист думають як молоді дівчата, так і жінки у віці. Крім традиційного кошти у вигляді презервативів, також багато використовують внутрішньоматкові спіралі. Одним з найбільш затребуваних і популярних продуктів у цій сфері є система Мірена. На жаль, фальсифікат добрався і сюди. Тому часто виникає питання про те, як відрізнити справжню спіраль Мірена від підробки.

Це гормональний препарат, який в гінекології визнаний одним з найефективніших. Є протизаплідним засобом, а також допомагає регулювати менструальний цикл.

Прекрасний вибір для тих, хто не хоче або не може щодня приймати контрацептивні таблетки. Спіраль Мірена стане відмінною альтернативою.

Але є проблема. Оригінальний товар можуть підмінити, продавши фальсифікат. Тому обов’язково потрібно знати, купуючи спіраль Мірена, як відрізнити оригінал від підробки.