Як відрізнити справжній сертифікат вакцинації від підробки

Експертна інформація щодо правильного виявлення відмінностей між підробкою сертифіката вакцинації і оригіналом. Подробиці про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Всім привіт! Зараз настали непрості часи. Ось уже кілька років світ живе одними новинами. І всі вони пов’язані з COVID19. Найважливішим проривом стала поява вакцин, що захищають від цієї страшної хвороби. Ось тільки робити щеплення готові далеко не всі. Замість цього купують підроблені сертифікати вакцинації.

Людина сама вирішує, купувати подібну довідку чи ні. Цілі і завдання кожен переслідує власні. Комусь це потрібно для роботи, іншим для відпочинку та інших питань.

Але підробка сертифікату про вакцинацію не захищає від головного. А саме від самого захворювання.

Крім хвороби, людина може зіткнутися з кримінальною відповідальністю, і навіть отримати реальний тюремний термін.

Особливості сформованої ситуації

В даний час підроблена довідка про вакцинацію — це популярна, а також актуальна тема для розмови. Одні шукають, де б її вигідно купити. Інші ж намагаються активно протистояти поширенню таких обхідних шляхів існуючих обмежень.

Варто визнати, що до КОВИД-19 фальсифікація записів в медкарті щодо вакцинації була поширена давно, а також дуже широко. Медики робили записи, а самі вакцини утилізували. Коли мова не йде про всесвітньої пандемії, правоохоронці закривали очі на подібні порушення, і практично ніяк не карали.

Щоб зробити підроблену довідку про вакцинацію, раніше достатньо було принести лікаря плитку шоколаду, коробку цукерок, або еквівалентну грошову суму.

Зараз же лютує коронавірус. І ситуація істотно змінилася. Вже з’явилося безліч обмежень, пов’язаних з вакцинацією людей.

Наведемо декілька простих прикладів:

  • люди не можуть вийти на роботу без вакцини, і при цьому їх зарплата не зберігається;
  • відмовляють у відвідуванні ресторанів і кафе без сертифіката;
  • немає можливості сходити в кіно або відвідати театр;
  • обмежують доступ на спортивні заходи;
  • людей не госпіталізують, якщо вакцинація не проводилась.

Фактично все йде до того, що вакцина наявність щеплень незабаром стануть обов’язковим для всіх. Люди нікуди не зможуть сходити, а також їм відмовлять у прийомі на роботу. Навіть ті, хто займав високу посаду багато років, залишаться на вулиці, а точніше будинку, якщо не вирішаться вакцинуватися.

на Жаль, багато хто не згодні з такою позицією. Вони не хочуть позбавлятися роботи, а також можливість вільно відвідувати різні заклади. Але колоти вакцину теж не поспішають. Звідси і з’явилися підроблені паспорти вакцинації, а також довідки та сертифікати.