Як відрізнити справжній борсуковий жир від підробки

Читайте про способи відмінності підробки борсукового жиру від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного

Про користь борсукового жиру чули практично всі. І багато його випробували на собі. Продукт дійсно дуже популярний. І цим активно користуються шахраї. Прихильники народної медицини зобов’язані знати, як відрізнити справжній борсуковий жир від підробки.

Тут слід спиратися на кілька характерних ознак.

Але не буде зайвим ближче познайомитися з цим продуктом, дізнатися про його особливості, походження та інші важливі моменти.

Як виглядає продукт

Борсук є єдиним представником з родини куницевих, хто впадає в зимову сплячку. Немов ведмідь. Перш ніж вирушити на довгий зимование, тварина запасається жиром. У ньому міститься величезна кількість корисних компонентів, що забезпечують правильний обмін речовин в цей період.

У складі містяться вітаміни, мінерали, а також ненасичені жирні кислоти і мікроелементи.

За фактом жир борсука — це цілий біологічно активний комплекс. Людина здатний витягти з нього буквально все, що стане в нагоді в боротьбі як з хронічними, так і з гострими формами захворювання. Його може вживати навіть дитина. Кожне властивість максимально ефективне, але при цьому безпечне. Звичайно, приймати, а також проводити лікування краще тільки після консультації з фахівцями.

Хто і коли виявив такі властивості борсукового жиру, сказати складно. Вважається, що застосування продукту практикується більш 200 років.

З-за високої цінності борсуковий жир всіляко намагаються підробити. Буває так, що під видом цінного продукту продають звичайні дешеве свиняче сало. А для схожості з жиром борсука просто додають деякі добавки.

Говорячи про борсуковий жир і як відрізнити від підробки, точно варто звернути увагу на зовнішній вигляд та інші характеристики.

  • Консистенція. Натуральний продукт при кімнатній температурі буде рідким. Але якщо помістити в холодильник, то стане щільним;
  • Колір. Характерний колір жовтувато-білий. При охолодженні нагадує щось хороше вершкове масло;
  • Запах. Він специфічний. Але точно охарактеризувати складно. Комусь здається, що в ароматі присутні рибні нотки. Інші відчувають трав’янистий аромат.

Якщо жир кислий або прогірклий смак, вживати і використовувати в лікувальних цілях категорично заборонено.

Інакше ризикуєте отримати серйозне отруєння, або зіткнутися з алергічними проявами.