Як відрізнити справжні пігулки від підробки

У статті ми навчимо вас визначати оригінальність таблеток, щоб не купити підробку. Дізнайтеся про недоліки у підробленої продукції і про всі особливості порівняння

Привіт! Всім відомо, що самолікуванням займатися не варто. І тим більше це небезпечно, коли купуєш підроблені лікарські препарати. Від цього ніхто не застрахований. Але кожна людина, думаючи про своє здоров’я, повинен знати, як відрізнити справжні пігулки від підробки. Це стосується й інших форм випуску препаратів.

Зрозуміти, що таблетки несправжні, на практиці не так легко. По-перше, різноманіття величезне. І встежити за усіма засобами неможливо. По-друге, ліки можуть якісно копіювати. Іноді тільки лабораторний аналіз дає можливість зрозуміти, оригінал це чи фальсифікат.

Не все в силах звичайного покупця. Але ті моменти, які допоможуть уберегтися від покупки фальсифікату, обов’язково потрібно обговорити.

Що найчастіше підробляють

Взагалі підробка таблеток — це досить поширене явище.

При цьому в зоні ризику знаходяться як оригінальні препарати, так і дженерик.

Дженериком називають лікарський засіб, яке створено за раніше запатентованому іншою фірмою рецептом. Компанії, що запатентувала препарат, дають 20 років. Протягом цього періоду ніхто не може використовувати розробку. Але коли патент закінчуються, з’являються генерики. Свого роду спадкоємці. У них однакова основа, але різний склад, форма випуску, а також ціна. Нурофены, Ибупрофены і подібні їм ліки як раз і відносяться сюди.

Підроблені таблетки створюють для того, щоб заробити. Тому шахраї ретельно підходять до того, який саме лікарський препарат вони будуть випускати.

Дуже дорогий оригінальний препарат підробляти дорого. А ось дженерик, та ще і за більш низькою ціною, більш вигідний варіант. Робити копії копійчаних таблеток також невигідно.

У підсумку, як показує статистика виявлення фальсифікатів ліків, найчастіше піддаються копіюванню кошти в ціновому діапазоні від 200 до 1000 рублів.

Самі великі питання у фармакологічних контролюючих відомств виникають саме до дешевих дженерикам від маловідомих фірм-виробників.

Якщо ви не впевнені в тому, що новий і більш дешевий препарат виявиться якісним і ефективним, краще взяти більш дорогий, але перевірений варіант.