Як відрізнити підроблений Сумамед від оригіналу

Пропонуємо ознайомитися з відмінностями між підробкою Сумамед і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару

Здрастуйте, дорогі читачі! Пора поговорити про небезпеку підроблених ліків. На порядку денному Сумамед підробка.

Це популярний антибіотик, який призначають дорослим, а також дітям. Часто входить в рецепти для лікування різних захворювань. Про властивості і призначення говорити не будемо.

Краще розповісти про те, як підроблений антибіотик може вплинути на здоров’я, і яку відповідальність несе аптека, продаючи контрафакт.

Підроблений Сумамед зустрічається часто. Але ще особливість ліки в тому, що оригінал сприймають як підробку. Все із-за змін всередині компанії.

У чому загроза здоров’ю

Перш ніж розповісти про те, як відрізнити підроблений Сумамед від оригіналу, важливо розібратися в небезпеці придбання фальшивки.

Загроза наступна:

  • В підробки може входити активна речовина в підвищеній концентрації. Це загрожує передозуванням;
  • Активні компоненти відсутні. Фактично це пустишка. На одужання ніяк не впливає. І це небезпечно, адже без лікування стан може погіршитися, а також призвести до ускладнень;
  • Низька якість продукції. Склад таблеток в одній упаковці може відрізнятися. Можливо, як отруєння, так і відсутність ефективності;
  • Виробництво ведеться в неналежних умовах. Від цього препарати потрапляють інфекції, віруси небезпечні речовини;
  • Стан хворого при прийомі такого препарату не контролюється. Це викликає небезпеку не своєчасно відреагувати на побічна дія підроблених ліків.

Ніхто не хоче, щоб дорослий або дитина постраждала, випивши контрафактне ліки.

Вміти відрізнити підробку від оригіналу — не просто навички або вміння, а пряма необхідність.