Як відрізнити справжній софосбувир від підробки

Тонкощі за визначенням оригіналу софосбувира. Як можна самому обчислити підробку в продукції читайте в експертному керівництві. Шахрайство

Привіт! В даний час таке захворювання вірусного типу як гепатит С вважається однією з глобальних проблем. Якщо вірити статистиці, то кількість заражених цим вірусом людей наближається до позначки в 200 мільйонів. І цифри продовжують рости. Боротися із захворюванням важко і дорого. Одним з ефективних ліків виступає софосбувир. Це діюча речовина, яке представлене у багатьох препаратах. І тут важливо розуміти, як відрізнити справжній софосбувир від підробки.

Перш ніж з’явився софосбувир, терапію проводили за допомогою ін’єкцій інтерферону. У підсумку ефективність становила не більше 50%. При цьому у багатьох пацієнтів спостерігалися серйозні побічні реакції. Їх було складно перенести пацієнтам.

Препарат, який містить софосбувир, досить дорогий. Тому більшість людей не можуть собі дозволити проводити лікування.

Спочатку існував лише оригінальний препарат. Але потім почали з’являтися дженерики. В основному виробництва Індії. Вони зробили лікування гепатиту С більш доступним. Але також і призвели до появи підробок.

Оригінальний препарат та його особливості

Тепер поговоримо про софосбувир — як відрізнити підробку. І спочатку треба поглянути на оригінальний препарат.

Оригінальний препарат на основі софосбувира був створений американської фармакологічної компанією Gilead. Торгова назва препарату Sovaldi. Купуючи в аптеці або в США, переживати щодо того, підробка це чи ні, не доводиться. Чого не скажеш про дженерик.

Препарат Sovaldi має кілька характерних особливостей:

 • таблетка світло-кремового кольору;
 • овальна форма;
 • на поверхні є гравірування GSI.

Купуючи препарат через посередників, завжди звертайте увагу на ці моменти.

Легальні дженерики

Запитання щодо препарату з діючою речовиною софосбувир і як відрізнити підробку виникли саме з появою оригінальних дженериків.

Зараз в Індії працює відразу декілька фармацевтичних компаній, які мають ліцензію, а також офіційне право на виробництво цього ліки від гепатиту С.

До їх числа відносяться наступні компанії:

 • Emcure;
 • Hetero Healthcare;
 • Mylan Pharmaceuticals;
 • Zydus Heptiza;
 • Strides Arcolab;
 • Natco Pharma;
 • Cipla Limited;
 • Dr. Reddy.

Купуючи препарати цих виробників, ви отримуєте досить високу гарантію якості, а також справжності виробів.

У чому небезпека підробок

Чому люди цікавляться препаратом софосбувир — як відрізнити оригінал від підробки? Тут все досить просто. Ніхто свідомо купувати фальсифікат не буде.

З появою дженериків, ринок почав активно наповнюватися і підробками відомих, а також популярних препаратів.

Є кілька основних причин побоюватися купувати фальшивки:

 • Ефект від ліків. Його не буде. І це в кращому випадку. Придбавши підробку, ніякого очікуваного терапевтичного ефекту не настане. Людина даремно сподівається на поліпшення стану свого здоров’я;
 • Втрата часу. Проводячи терапію пустушками, тобто ліками без будь-якого ефекту і оригінального діючої речовини, пацієнт просто втрачає час. А це тягне за собою неприємні наслідки;
 • Побічні реакції. Так, підробка препарату може не дати ніякого ефекту. Але це найкращий варіант розвитку подій. Адже в гіршому випадку відбудеться побічна реакція. Як саме вона буде виявлятися, передбачити складно. Не виключається навіть і стрімке погіршення стану здоров’я. При цьому людина може продовжити пити ліки, яке фактично його вбиває;
 • Безглузді витрати грошей. Якщо шахраї отримують прибуток від продажу підроблених ліків, то покупці ці гроші втрачають. Краще б на ці кошти провести повноцінну, а також ефективну терапію. Враховуючи, що навіть дженерики софосбувира не найдешевші ліки, люди втрачають на підробках досить багато грошей.

Так що потрібно уважно підійти до питання вибору препарату. Вивчіть його зовнішній вигляд, вміст всередині, а також ряд інших ознак, які можуть вказати на факт підробки.

Ознаки підробки

В даний час підробленими таблетками вже складно здивувати кого-то. І це вкрай неприємна тенденція.

В сфері фармакології і фармації з’являється безліч фальшивок. Це і підроблені спіралі Мірена, і дуже поширений фальсифікат Сумамеда.

Оригінальний софосбувир покликаний допомагати людям, які зіткнулися з таким неприємним, а також небезпечним захворюванням, як вірус гепатиту С. Але шахраї лише наживаються на чужих проблемах.

Оскільки софосбувир підробка може призвести до неприємних, а також небезпечних наслідків, потрібно навчитися її розпізнавати. Для цього звертайте увагу на такі моменти:

 • вартість;
 • флакон;
 • зображення на упаковці;
 • цифри;
 • комплектація;
 • номер випуску;
 • голограма;
 • кришка.

Відразу варто запам’ятати, що оригінальний софосбувир завжди має форму таблетки і випускається тільки в одному дозуванні. Це 400 мг. Всі інші лікарські форми, а також дозування в оригінальних препаратах не передбачені.

Ще всі таблетки повинні мати гравіювання, а також ідеальну форму виробу, з рівними краями.

Тепер конкретно пройдемося по основних пунктах.

Вартість

Один з варіантів того, як відрізнити підробку софосбувир або даклатасвир — це подивитися на вартість.

Підробки зазвичай реалізують за зниженими цінами. Досить зайти на офіційний сайт виробника, а також пройтися по сайтах різних аптек. Якщо у вашому випадку ціна занадто низька в порівнянні з іншими, то висновок очевидний. Перед вами фальсифікат.

Виробники активно практикують нанесення на упаковку рекомендованої вартості.

Оскільки ціна не дає 100% результат при виявленні підробки, потрібно також дивитися і на інші ознаки.

Флакон

підробок він має недбале, а також посереднє виконання. В деяких випадках навіть видимі пошкодження.

Текст на флаконі фальсифікату прочитати складно. Він змащений, або розмитий. Сам матеріал флакона хисткий, а також нещільний.

Надійні виробники дорожать репутацією. Тому намагаються все робити максимально якісно. Шахраї на всьому економлять. Намагаються створити лише видимість оригіналу.

Зображення

Зображення, які наносяться на флакон і пакувальну коробку, повинні бути яскравими, а також чіткимв.

Покупець повинен легко розуміти, що там намальовано.

підробок малюнок часто виявляється розмитим. Або використовуються інші кольори і фарби.

Зазвичай у розпорядженні шахраїв звичайні дешеві принтери. Досягти такого ж рівня друку, як на оригінальних етикетках і флаконах, неможливо.

Цифри

Цифри повідомляють про дату виробництва, а також про терміни придатності, номер партії і так далі.

Всі цифри на оригінальних флаконах та коробках легко прочитати.

Цифри на підробках часто змазані, надруковані криво, а також не відповідають країні-виробнику.

наприклад, всі індійські дженерики повинні мати код країни 890. Якщо ви бачите інші цифри, перед вами 100% фальсифікат. Брати такий софосбувир дуже небезпечно.

Комплектація

Лікарські препарати на основі софосбувира поставляються у флаконах, які знаходяться всередині картонних коробочок.

Якість матеріалу упаковки досить високий у всіх оригінальних препаратів. Шахраї ж використовують дешеву сировину в більшості випадків. Тому картон виглядає кволим, легко промінается і рветься. З-за цього часто можна зустріти підробки в пошкоджених упаковках.

Крім самого флакона, всередині коробки обов’язково повинна міститися інструкція. Причому докладна. Друкують інструкції друкарським способом. У підробок це звичайний принтер, або відскановані копії. Останні досить легко впізнати за характерним чорним і сірим слідах на білому папері.

І ще один важливий момент. Дженерики софосбувира поставляються в Росію офіційно. Тому і текст інструкції повинен бути виконаний російською мовою. З правильним перекладом, без граматичних помилок.

Якщо ж текст не російською, а на якомусь іншому мовою, тоді перед вами підробка. Або нелегально ввезений препарат. В обох випадках купувати ліки не рекомендується.

Номер випуску і голограма

Препарати на основі софосбувира від різних виробників обов’язково повинні мати номер випуску. Він наноситься на флакон, а також на картонну упаковку.

Зверніть увагу на ці номери. Обов’язково порівняйте номер на упаковці, а який на флаконі.

Якщо номера випуску один від одного відрізняються, то перед вами фальсифікат. Купувати таке ліки настійно не рекомендується.

Що ж стосується голограми, то вона обов’язково присутня на упаковці. При цьому елемент повинен переливаються на світлі. В голограмі ховається назву препарату.

Кришка

Ще один пункт, за яким можна визначити підробка перед вами або оригінальний софосбувир. Це кришка.

Справа в тому, що оригінальний препарат Совальди, як і всі існуючі ліцензійні дженерики, обов’язково оснащуються спеціальними кришками з захистом від дітей. Це такі системи, при яких потрібно спочатку натиснути на кришку, і тільки потім прокрутити, щоб відкрити.

Виробництво таких кришок досить дороге задоволення. Тому шахраї не витрачаються на обладнання. Їм складно, а також фінансово невигідно виробляти настільки складні флакони з захисними кришками. З-за цього більшість копій випускають у флаконах з звичайними откручивающимися кришками.

до Речі, під кришкою багатьох оригінальних ліків повинна бути герметична заводська фольга. Тут краще порівняти з конкретним препаратом, який ви купуєте.

Підводимо підсумки

насправді не потрібно бути експертом, щоб відрізнити підроблений софосбувир від оригінального препарату, або аналога.

Спираючись на розглянуті ознаки, а також особливості справжніх і підроблених таблеток, ви не тільки захистите себе від непотрібних витрат, але і отримаєте дійсно ефективну терапію.

Як часто відвідуєте аптеки? Доводилося стикатися з підробленими ліками? Що знаєте про софосбувире? Чи справді він ефективний?

Чекаємо ваших відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому будемо прощатися. Всім міцного здоров’я! Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, а також поставте питання і розкажіть про проект друзям!