Як відрізнити справжній софосбувир від підробки

Тонкощі за визначенням оригіналу софосбувира. Як можна самому обчислити підробку в продукції читайте в експертному керівництві. Шахрайство

Привіт! В даний час таке захворювання вірусного типу як гепатит С вважається однією з глобальних проблем. Якщо вірити статистиці, то кількість заражених цим вірусом людей наближається до позначки в 200 мільйонів. І цифри продовжують рости. Боротися із захворюванням важко і дорого. Одним з ефективних ліків виступає софосбувир. Це діюча речовина, яке представлене у багатьох препаратах. І тут важливо розуміти, як відрізнити справжній софосбувир від підробки.

Перш ніж з’явився софосбувир, терапію проводили за допомогою ін’єкцій інтерферону. У підсумку ефективність становила не більше 50%. При цьому у багатьох пацієнтів спостерігалися серйозні побічні реакції. Їх було складно перенести пацієнтам.

Препарат, який містить софосбувир, досить дорогий. Тому більшість людей не можуть собі дозволити проводити лікування.

Спочатку існував лише оригінальний препарат. Але потім почали з’являтися дженерики. В основному виробництва Індії. Вони зробили лікування гепатиту С більш доступним. Але також і призвели до появи підробок.