Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підробки

Захистіть себе від фальсифікату та контрафакту, прочитавши покрокову інструкцію щодо розрізнення підробки Ray Ban від оригіналу. Детальна інформація за самостійним визначенням

Привіт! Чужа популярність не дає спокою шахраям. І якщо компанія випускає популярний, затребуваний і добре продаваний продукт, то, напевно, з’явиться і його копія. Адже це фінансово вигідно зробити схожий продукт, продати і добре заробити на цьому. У теплу пору року незамінним аксесуаром стають сонцезахисні окуляри. І бренд Ray Ban об’єктивно є одним з найбільш впізнаваний. Закономірно виникає питання — як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підробки.

Ситуація досить неоднозначна. Так, є підроблені окуляри, які буквально з першого ж погляду дають зрозуміти, що це пародія. Але є й Ray-Ban, точно імітують оригінальну продукцію. Доводиться вдивлятися в деталі, а також дивитися на дрібні ознаки фальсифікації. Це може бути сама лінза, гравірування на ній, дужка, серійний номер тощо

Якщо говорити про найбільш часто подделываемую модель, то це Aviator, а також Wayfarer. Але при цьому шахраї копіюють та інших представників лінійки Рей Бан.

Чому покупка підробки — це погана ідея

Існує підробка Ray Ban і репліка. Вважається, що репліка зроблена більш якісно, хоча все одно поступається оригіналу. Плюс в тому, що покупець знає, яка перед ним продукція. Офіційні продавці репліки прямо кажуть, що це копія.

Але є підробки. Вони можуть бути різної якості. Але все одно справжнім очками істотно поступаються за всіма параметрами. Крім одного. Це вартість. Ціна копій помітно нижче, що і приваблює покупців.

Одна справа, коли людина свідомо купує репліку або копію, тобто знає, на що йде. І зовсім інше, коли пародію видають за оригінал.

Будь підроблені сонцезахисні окуляри — це потенційна загроза для зору. Навіть коли виріб максимально схоже на оригінал, покупцеві не варто розраховувати на:

  • тривалий термін служби;
  • високий рівень комфорту при носінні;
  • безпека для очей;
  • фільтрацію сонячних випромінювань.

Пояснити це просто. Мета шахраїв — це заробити багато, швидко, а також при мінімальних вкладеннях. Тому вони беруть найдоступніші матеріали та обладнання, виготовляють окуляри з найпростіших технологій. Про якість і працездатність лінз ніхто й не замислюється.

Як результат, окуляри Ray Ban підробка служать мало, на лінзах швидко утворюються тріщини. У людини страждають очі, оскільки лінзи не захищають, а дешева технологія виробництва не забезпечує можливість фільтрувати випромінювання. Плюс всі ці тріщини і подряпини також на користь не йдуть.

Ось чому важливо знати, як відрізнити Ray Ban від підробки. Це можливість отримати продукт високої якості, а також гарантувати комфорт та безпеку.

З чого почати перевірку

Тепер до питання про те, як відрізнити окуляри Ray Ban від підробки.

У виробів цієї фірми є особливість. Модельний ряд змінюються, але при цьому основні елементи залишаються незмінними.

Виробник вносить деякі зміни, модернізує лінійку, створює новий дизайн. Але при цьому Рей Бан залишаються вірними традиціями.

Звичайно, всі вони не ідентичні. Логотип можуть наносити на носоупор, дужки, а також на скло. Причому у різних моделей відповідний підхід. Також лінзи можуть бути пластиковими та скляними, що також допустимо для оригіналу.

Якщо ви не знаєте, як відрізнити оригінальні Ray Ban від підробки, але вже пригледіли собі цікаву модель, зайдіть на офіційний сайт. Подивіться, як повинен виглядати справжній продукт. Погляньте на всі нюанси, після чого порівняйте. Якщо бачите різницю між товаром на полиці і на сайті, то купувати не варто.

На що дивитися при виборі

Говорячи про Рей Бен як відрізнити оригінал від підробки, шахраї не здатні зробити ідентичну 100% копію. Завжди знайдеться якийсь нюанс, який видасть копію. Потрібно лише знайти цю відмінність.

У випадку з Ray Ban відрізнити оригінал від підробки можна за такими ознаками:

  • Номер моделі повинен наноситися на верхню частину оправи з металу. Причому номер завжди складається лише з цифр. Літерне позначення Рей Бен не застосовує;
  • Всі елементи, такі як дужка, оправа, корпус, міцно з’єднані один з одним;
  • Не повинно бути швів, а також слідів клею, розпущених гвинтів, що стирчать ниток і розхитаних конструкцій;
  • Лівий заушник носить на собі гравіювання. У ній міститься інформація про моделі. Це назва, розмір лінзи. Якщо це сонцезахисні окуляри, то тут же пишуть номер кольору, а також ступінь затемнення;
  • На правий заушник, або на міст (набагато рідше) виробник наносить дані про країну-виробника. Основна частина оправ робиться в Італії, а також в Китаї. Зрідка зустрічається продукція з Японії, США і Бразилії;
  • Чохли роблять з світло-коричневої або чорної шкіри. Причому штучною. Натуральна шкіра велика рідкість. Чохол доповнено велюровою прокладкою чорного кольору. На чохлі є гравірування з назвою компанії, а також золота печатка. Дані про країну виробника завжди знаходяться всередині чохла. Це може бути виключно Китай в оригіналу;
  • Важать справжні окуляри досить багато. Виняток — це окуляри на гвинтах, титанова оправа, а також карбонові заушники. Ці моделі максимально легкі;
  • Петлі тільки металеві. З’єднані з корпусом металевими гвинтами. Ніяких слідів клею тут бути не повинно;
  • Носоупори переважно з силікону. Сам матеріал еластичний та м’який. Рідше зустрічаються пластикові. Жорсткість вище, але і термін служби довше. Оригінальні носоупори знімні. Це дозволяє їх замінити;
  • Ціна на оригінал не може бути нижче 4 тисяч рублів.

На це ще не всі ознаки.

Вивчаємо упаковку

Наступний варіант як відрізнити Рейбан від підробки — це вивчити упаковку.

Взагалі упаковка — це перше, з чим стикається покупець. Оригінал виконаний з картону. Колір світло-сірий. Для деяких серій колір упаковки буває чорним або червоним.

Шахраї колір повторити можуть. А ось структуру немає. Підроблені упаковки глянцеві, в той час як в оригіналі вони матові.

Ще один момент, як відрізнити окуляри Рей Бен від підробки по упаковці, це її розмір. Оригінал упаковують в коробку розміром 170х55 мм.

Вивчіть саму упаковку, а також інформацію на ній. Тут повинні відображатися наступні дані:

  • штрих-код;
  • логотип;
  • наклейка з інформацією про окулярах;
  • номер моделі;
  • колір;
  • країна-виробник;
  • розмір дужок;
  • розмір лінз;
  • відсоток затемнення;
  • артикул виробника та ін

Та інформація, яка нанесена на лівий заушник, повинна бути ідентичною те, що знаходиться на коробі.

Комплектація

Зверніть увагу на комплектацію фірмових окулярів. Тут часто шахраї і попадаються.

Повний набір фірмових окулярів виглядає так:

  • скоринка;
  • чорний або коричневий чохол, або футляр;
  • серветка з мікрофібри світло-сірого кольору;
  • целофановий пакет;
  • фірмовий буклет виробника з текстом і без помилок;
  • фірмова наклейка на лінзах.

Якщо якихось компонентів не виявилося, тоді перед вами майже напевно підробка.

Ще один важливий момент. Якщо на окуляри з різних сторін навісити всілякі ярлики, то це характерна ознака копії. В оригіналі ярлики на вироби не вішають.

Номер та логотип

Існує хороший спосіб, як відрізнити справжні Ray Ban від підробки. У цьому покупцеві допоможе номер, а також логотип.

Кожна фірмова модель окулярів має логотип. Так само як і з окулярами Polaroid, які підробляють не рідше, ніж Ray Ban.

Логотип наноситься на кілька місць. Причому різними способами. Напис при цьому завжди повинна залишатися чіткою, не стиратися з часом. Наноситься фарбою або гравіюванням. Фарба не видаляється простим проведенням пальця по напису. Гравіювання має виражену структуру, яка виділяється на поверхні. Сама гравірування рівномірна, без перепадів букв і символів по висоті.

Тепер про те, як і де розташовується логотип:

  • Зовнішня сторона правою лінзи. Обов’язково в правому верхньому кутку;
  • На посаді оправи. Тільки з внутрішньої сторони, а також зверху. При цьому на нових моделях замість логотипу використовуються букви RB. Якщо оправа металева, то використовують фарбу, а не лазер;
  • Край лівої лінзи. Тут також не логотип, а букви RB. Використовується лазерне гравіювання, а не фарба;
  • Носоупори. Тут наносять букви, а не логотип;
  • Зовнішня сторона заушника. Тут йде логотип. Наноситься методом тиснення. Якщо бачите замість цього наклейку, то це явна підробка.

Обов’язково звіртеся з даними на офіційному сайті щодо того, де розташовується логотип, а також серійний номер і букви RB на конкретній моделі окулярів. Потім порівняйте з тим, що пропонують у магазині. І зробіть відповідний висновок.

Очевидно, що Ray Ban завжди виконані максимально акуратно і якісно. Ніяких дефектів у оригіналу бути не повинно.

Спираючись на отримані знання, ви без проблем зможете купити оригінальні Ray Ban, а також захистити себе від придбання підробок.

Що думаєте про окуляри фірми Ray Ban? Хто краще — Ray Ban або Polaroid? Де купували? Як перевіряли? Чи траплялися підробки і як вдалося це виявити?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!