Як відрізнити справжній Лего від підробки: основні ознаки

Читайте про способи відмінності підробки Лего від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Підводимо підсумки

Ні одна підробка, навіть найвищої якості, не зможе повторити оригінальний конструктор Lego. Тому будь-які спроби шахраїв повторити оригінал закінчуються крахом.

Проблема лише в тому, що далеко не всі покупці звертають увагу на ознаки фальшивок. Вони дивляться, що на коробці написано Lego, ціна цілком нормальна, і купують. А потім виявляється, що частини деталей немає, пластик буквально розсипається, а дитина стає млявим, на тілі утворюються якісь алергічні реакції, його нудить.

Все це наслідки ігор у підроблений конструктор Лего. Звичайно, не можна стверджувати, що всі копії виконані з токсичного пластику. Але немає жодних гарантій, що саме вам не попадеться такий набір. Варто ризикувати, щоб заощадити грошей? Питання швидше риторичне. Він не потребує відповіді.

Це стосується будь-яких іграшок. Будь то Lego, або популярні ляльки LOL, які також активно копіюють і шахраї підробляють.

Пам’ятайте, що шахраям невигідно вкладати багато грошей і ресурсів у виробництво копій. Вони домагаються зовнішньої схожості. А питання якості йде далеко на задній план. Тобто очікувати, що репліка буде мати якість на рівні оригінального Lego, точно не варто.

У кого є конструктор Lego? Які набори ваші улюблені? Як часто збираєте? Це хороший подарунок для дитини? Як перевіряли товар перед покупкою? Чи траплялися підроблені товари?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!