Як відрізнити ЛОЛ оригінал від підробки

Читайте інформацію про відмінності між підробкою ляльки Lol і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Всім привіт! Приємно дарувати подарунки, оскільки ти отримуєш від цього справжнє задоволення, а також задоволення. Але навряд чи ви отримаєте ті ж емоції, якщо подаруєте підробку. Ось ми плавно підійшли до нашої теми. Це ляльки ЛОЛ підробки.

Напевно ви знаєте, що це таке. Зараз це найкращий подарунок для мільйонів дівчинок. Це відмінний варіант, який можна придбати для своєї доньки, онуки або молодшої сестрички.

на Жаль, але ЛОЛ підробка зустрічається досить часто. Це проблема популярності ляльок, які розлітаються з полиць моментально. Шахраї вирішили урвати свою частку прибутку. І почали штампувати підробки.

Але ви тепер будете знати як відрізнити ЛОЛ оригінал від підробки. Є кілька характерних ознак, якими лялька підробка видає себе. Або ж можна переконатися, що перед вами оригінал ЛОЛ.

Дивимося на упаковку

Як ви знаєте, всередині упаковки знаходиться фірмовий куля, а там вже сама лялька. Але не потрібно купувати іграшку, щоб її розпакувати і зрозуміти, репліка це чи справжній продукт.

Як ви думаєте, чим відрізняється ЛОЛ оригінал і підробка? Все просто. Це наявність і відсутність упаковки. Оригінальний товар завжди поміщається тільки в кулю. І все. Ніякої додаткової упаковки бути присутнім не повинно.

Виробники неоригінальних товарів для солідності додають картонну упаковку.