Як відрізнити справжній Басик від підробки

Як виглядає підробка Басик та оригінал? Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Всім привіт! Сьогодні цікава тема, яка буде особливо корисною для людей з маленькими дітьми. Адже купівля іграшок — це відповідальний захід. І брати підробки ніхто свідомо не захоче. На порядку денному кіт Басік. Поговоримо про те, як відрізнити справжній Басик від підробки.

Це популярний, дуже милий висловухий кіт. Буквально відразу після своєї появи іграшка завоювала величезну популярність. Свою роль зіграло і появу Басіка у популярному телевізійному проекті ” Голос.Діти.

Як результат, з’явився великий попит. Цим відразу ж почали користуватися шахраї. Перша підробка з’явилася досить швидко.

Наведена далі інформація допоможе вам зрозуміти, чим відрізняється оригінальний котик від фальшивого, та за якими ознаками можна визначити контрафакт.

Історія появи

Кіт Басик з’явився близько 10 років тому.

У 2011 році в Росії з’явилася компанія під назвою Budi Basa. Зі старослов’янської перекладається як Буде Краса. Власне, створенням краси фірма займається всі ці роки.

Першим продуктом фірми виявився шотландський висловухий котик по імені Басик (Basik). Це кошеня, який подорожує в коробці.

Милий образ і висока якість виробу швидко привернули увагу дітей, а також їх батьків.