Як відрізнити справжній Басик від підробки

Як виглядає підробка Басик та оригінал? Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті з фото

Всім привіт! Сьогодні цікава тема, яка буде особливо корисною для людей з маленькими дітьми. Адже купівля іграшок — це відповідальний захід. І брати підробки ніхто свідомо не захоче. На порядку денному кіт Басік. Поговоримо про те, як відрізнити справжній Басик від підробки.

Це популярний, дуже милий висловухий кіт. Буквально відразу після своєї появи іграшка завоювала величезну популярність. Свою роль зіграло і появу Басіка у популярному телевізійному проекті ” Голос.Діти.

Як результат, з’явився великий попит. Цим відразу ж почали користуватися шахраї. Перша підробка з’явилася досить швидко.

Наведена далі інформація допоможе вам зрозуміти, чим відрізняється оригінальний котик від фальшивого, та за якими ознаками можна визначити контрафакт.

Історія появи

Кіт Басик з’явився близько 10 років тому.

У 2011 році в Росії з’явилася компанія під назвою Budi Basa. Зі старослов’янської перекладається як Буде Краса. Власне, створенням краси фірма займається всі ці роки.

Першим продуктом фірми виявився шотландський висловухий котик по імені Басик (Basik). Це кошеня, який подорожує в коробці.

Милий образ і висока якість виробу швидко привернули увагу дітей, а також їх батьків.

Особливості цього Басіка

Щоб зрозуміти, цей Басик підробка чи ні, потрібно знати про ключові особливості оригінальної іграшки.

Навіть ці базові нюанси можуть допомогти у визначенні фальсифікату.

Для оригіналу характерні такі особливості:

 • Розмір. Котики випускаються в декількох розмірах. Виміри роблять в сидячому положенні. Існують розміри 19, 22, 25 і 30 див. Асортимент поповнюється. Але розміри не змінюють. Хоча на момент написання Басик може вийти в новому розмірі. Для уточнення зверніться до офіційного сайту;
 • Доступна подушка Басик. Її оригінальний розмір становить 40 см;
 • Упаковка. Виконана з крафт-картону. Розмір упаковки повинен відповідати габаритам іграшки. Фактично упаковка — це та сама коробка, в якій буде жити й подорожувати кошеня;
 • Стікер. На коробки повинні наклеюватися стікери. На них детально описано, хто сидить у коробці. Повинні наводити інформацію про забарвлення, колір очей, шерсть, поради по догляду, а також розділ для інформації про власника.

Такі іграшки орієнтовані на дітей від 3 років. Як і іграшки ляльки LOL, які також користуються попитом, але страждають від розповсюдження підробок.

Оригінал роблять на основі гіпоалергенних матеріалів.

Для Басіка випускається різноманітний одяг, аксесуари і доповнення. Можна створювати цілі сімейні образи.

Як виглядає справжній котик Басик

Є кілька елементів зовнішності, на які варто звертати увагу.

Порівнявши те, як виглядає справжній котик, з купованої іграшкою, ви вже зможете зрозуміти, обманює вас продавець чи ні.

 • Голова. Кругла, має трохи загнуті вушка, як у шотландського капловухе. При цьому вуха повністю не пришиваються;
 • Очі. Відрізняються гарним медовим відтінком. Особливість в тому, що праве очко повинен бути трохи більше, ніж лівий. Це не шлюб. За рахунок такого прийому дизайнер іграшки передав наївність і ніжність погляду котика;
 • Тіло. Тулуб у Басіка упитанное і м’яке. Всередині гранули, що дозволяє іграшці впевнено сидіти;
 • Лапки. Лапки у Басіка короткі. В них акуратно вшиваються м’які подушечки. Присутні навіть кігті. Але зроблені за допомогою об’ємних ниток;
 • Вуса. Виконані з білих ниток, які звисають вниз. Але тримаються міцно. Всередину не зміщуються, а також не відриваються;
 • Одяг. Вибір одягу для Басіка величезний. І постійно з’являються нові колекції.

З 2016 року випускається нова серія. Це малюк Басік. Тобто не кіт, а маленьке кошеня. Він може йти в колисці, слінгу, а також в підгузку і інших варіантах виконання. Для них передбачена різна одяг та іграшки.

Незважаючи на те, що це кошеня, від дорослого Басіка розміром не сильно відрізняється. Зростання вийшов 20 див. короткий Хвостик, а лапки ніжно-рожевого кольору. Шерсть вдалося зробити ще ніжніше, ніж у старшого братика.

Також для малюка Басіка передбачена інша упаковка. Форма квадратна, а не прямокутна. Колір світло-бузковий в білий горошок. Додатково прикрашається жовтим бантиком.

Як відрізнити оригінал від копії

Тепер поговоримо про кота на ім’я Басик і як відрізнити підробку.

 • Ціна. Часто підроблена іграшка продається за заниженою ціною. Це приваблює покупців, які хочуть зекономити. На ділі це досягається за рахунок дешевого виробництва;
 • Одяг. Якість одягу не гірше, ніж для справжніх дітей і дорослих. У підробок ж рівень виконання посередній. Часто взагалі дуже низький;
 • Матовий носик і ніздрі. Обов’язкові елементи оригіналу. Підроблені носи зазвичай глянцеві, а також з рівним покриттям;
 • Вусики. Вуса у справжнього Басіка рівні й акуратні. На підробках часто можна побачити зім’яті нитки.

Ще один момент пов’язаний з назвою.

Часто можна побачити написи Basik & Ko або Basik & Co. Багато вважають, що це ознака підробки. Насправді немає. Обидва варіанти написання написи на коробці вірні. Просто іграшки випущені в різні роки.

Оскільки це не єдині ознаки того, як відрізнити підробку Басіка від оригіналу, за деякими пунктами слід пройтися окремо.

Коробка

Все починається з коробок. Справжній кошеня по імені Басик завжди продається тільки разом зі спеціальною картонною коробкою. На ній присутні атласні стрічки, які перетворюють коробку в переноску.

Щоб підкреслити правдоподібність вироби для котів, в коробці зробили перфорації. Бічні вирізи як би натякають, що усередині живої котик, і йому потрібен доступ до повітря.

Також на коробку кріпиться бирка чи ярлик з QR-кодом, розписана докладна інформація про родовід, а також рекомендації по догляду.

Ярлики

Відмітна особливість оригінального котика Басик — це тканинний ярличок. Він наноситься безпосередньо на іграшку, а також на кожен елемент одягу.

Фальшивка часом продається без ярликів. А ті підробки, де ярлички є, відрізняються низькою якістю виготовлення.

Іноді можна зустріти чесних виробників фальшивок. Це визначається як раз по ярличку, де написано, що іграшка зроблена в Китаї. Насправді всі оригінальні Басики випускаються в Росії.

Одяг

Ще один варіант як відрізнити справжнього Басіка від підробки — це його одяг.

В оригіналі одяг виготовляють з якісних, а також натуральних тканин. Кожен шов і край оброблений ідеально рівно і акуратно.

Матеріал стійкий до зношування, довго служить, витримує по кілька прань, а також спокійно очищається після тривалих ігор. Форма, яскравість і колір при цьому не втрачаються. Те ж саме можна сказати про фурнітуру для іграшкової одягу.

Підробки виготовляються на основі дешевих і синтетичних матеріалів. Буквально відразу після початку активних ігор шви починають розповзатися. Характерна особливість — це закручування светри вгору. Це наочно показує низьку якість виробництва.

Шерсть Басіка

Виробник постарався максимально відтворити справжнього кота з допомогою іграшки. Тому шерсть на оригінальному Басика завжди буде зростати тільки зверху вниз. Для її виготовлення застосовують спеціальний хутро, структура і зовнішній вигляд якого нагадує справжню котячу шерсть.

Матеріал повинен бути м’яким, гладким, а також приємним на дотик. Властивості зберігаються тривалий час. Матеріал не повинен звалюватися і блищати, як синтетика.

Після першого прання вовна як би втрачає свій первозданний зовнішній вигляд. Але досить просто розчесати котика, і вовна знову стане як справжня.

Спробуйте витягнути волосок з котика. В цих іграшках це зробити не вийде.

Що ж стосується підробок, то шерсть тут дешева, на синтетичній основі переважно. Виглядає дешево. Таких же приємних тактильних відчуттів не викликає. А ворсинки можна легко висмикувати. З плином часу шерсть комкается.

Використовується наповнювач

Для набивання Басіка застосовують спеціальний м’який наповнювач, який відрізняється пружністю. Це дозволяє виробу не втрачати форму.

Спробуйте натиснути на кошеня. У цьому Басика матеріал швидко відновить форму. В якості наповнювача застосовують полімерні волокна, а також поліетиленові гранули.

підробок, які імітують шотландського капловухе кошеня Басіка, з наповнювачем все набагато гірше. В кращому випадку його набивають недорогим синтепоном. В гіршому просто використовують поролон. Як результат, іграшковий котик з часом втрачає свою форму.

Кульки для набивання деколи взагалі відсутні. Або їх якість дуже низька.

З-за таких кульок посадити підробленого кота практично неможливо. Іграшка сидить нестійка, постійно норовить впасти. Посадити ж оригінального Басіка можна з легкістю.

Рівень крою

Вивчаючи зовнішній вид оригінальної іграшки, можна побачити різні деталі, з яких зроблений Басік. Але при цьому розгледіти шви не вийде. Вони надійно ховаються під шерстю. Крій має вкрай високу якість. Як і шви. Дуже акуратні та рівні. Причому навіть з виворітного боку справжніх Басиков зшивають вкрай якісно.

А ось у підробках можна побачити місця з’єднань. Шви проглядаються. Крій посереднього рівня. Тому розпізнати підробку низької якості за зовнішнім виглядом досить просто.

Спираючись на ці характерні ознаки, ви зможете відрізнити справжнього котика Басіка від підробки.

Що думаєте про Басіка? Чи подобається ця іграшка? Варто її купувати дітям? Де купували і яку модель? Перевіряли на предмет підробки? Що видало фальшивого Басіка?

Чекаємо відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому все, а тому будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, а також поставте питання і розкажіть про проект друзям!